Android telefon yönetim programı

Contents:
 • Android Telefon Takip Etmek
 • Tüm cep telefonları için ücretsiz PC SUITE indir
 • En iyi 10 Android masaüstü yöneticileri: Telefon PC yönetmek veya telefon üstünde PC yönetmek
 • Android Telefon Takip Programı | Telefon Takip
 • Bölüm 1: En iyi 10 için PC suite Android telefon
 • Bu menü üzerinde programın tüm işlevleri yer alıyor ancak dilerseniz bunları sizin için listeleyelim;. Uygulamanın içerisinde yer alan web kaynakları sayesinde, cihazınızın 3G bağlantısını kullanmadan, bilgisayarınıza uygulamaları indirebiliyor ve daha sonra telefonunuza yükleyebiliyorsunuz. Böylece telefonunuz üzerinden değil bilgisayarınızın internet bağlantısını kullanarak istediğiniz dosyalara ve uygulamalara erişim sağlayabiliyorsunuz.

  Bu özellik sekmelerde yer alıyor ve her sekmenin kendine ait web kaynakları mevcut. Telefonunun performansından memnun olmayanlar içinse önbellek temizleme özelliği programın dahilinde. Her ne kadar tam teşekküllü temizlik uygulamaları derecesinde olmasa da cihazına hızlı bir şekilde bakım yapmak isteyenlerin tercih edebileceğine inanıyorum. Cihazlarının yedeklerini USB'den bağlanarak alabilirler ve daha sonra isterlerse yedek dosyasını geri yükleyerek telefonlarını eski haline döndürebilirler. Özellikle yüklediğiniz uygulamaların telefonunuza zarar vereceğini düşünüyorsanız bu şekilde yedekli çalışabilir ve verilerinizi güvenle saklayabilirsiniz.

  Ayrıca cihazınızın ekran görüntüsünü alma ve bunu monitörünüze büyük olarak aktarma da programın yetenekleri arasında.

  Android Telefon Takip Etmek

  Android için ideal olduğuna inandığım bu yönetim programını aşağıdaki bağlantıyı kullanarak bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. İlk olarak uygulamayı bilgisayarınıza kurmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz: Yedekleme ve video aktarımı. SD kartları dosyaları yönetmek.

  Pcadvisor bu kullanıcı PC Suite için hızlı ve basit yaklaşımını takdir eder. Dosya dönüştürme özelliği bir yararı var. Moborobo ücretsiz PC Suite kolayca düzenleyebilir ve içeriği telefonunuza aktarın. Program telefonunuzun içeriğini tarar ve fotoğraf, müzik, apps gibi farklı kategorilerde yerleştirmektedir.

  Açılmayan android telefona yazılım yüklemek

  Softonic editörü istikrarlı ve yararlı bir uygulama PC suite değerlendirmeleri. Ama telefonunuz için sürücüleri yükleme bir dezavantajıdır. Denetim ve telefonunuzun yedek veri için gelişmiş bir programdır. Düzenlemek ve kişiler, sms oluşturmak ve yönetmek takvim ve Yapılacaklar listesi. Android tüm ayarları kullanarak erişebilirsiniz. Softpedia editörü ve onun hafif system yazılımı tercih telefonunuzu yönetmek için iyi bir program olarak kabul eder.

  Apps aktarmak ve içeriği bilgisayarınıza bağlayın telefon olanak sağlar. Masaüstünde grafik yoğun oyunları oynayabilirsiniz. Apps de doğrudan pc bu kullanarak yüklenebilir. En sevdiğiniz oyun keyfini ve aynı anda whatsapp kullanabilirsiniz.


  • Top 3 En İyi Android Telefon Takip Program.
  • telefonla takip etme.
  • Moborobo Akıllı Telefon Yönetimi Uygulaması İncelemesi.
  • Tüm konular.
  • Android Telefon Takip 2018.

  Laptopmag Web sitesi üzerinde inceleme satış tahrik olmak program bulur. Yine de o apps üstünde pc oldukça verimli bir şekilde çalışmasını iş yok. Oyun oynamayı ve telefonda Android dosya sistemine erişim için en iyisidir. Veri Eşitleme, Gözat dosyaları ve denetim bildirimleri için yapabiliyor.


  • ApowerManager - iOS ve Android Verilerinizi Yönetin, Yedekleyin, Geri Getirin?
  • konum bulma coğrafya!
  • Android Video, Audio, Fotoğraflarının Transferi?
  • facebook ta sifre kirma?
  • facebook şifresi öğrenme programı indir.

  Android versiyonu telefonunuzda otomatik olarak güncelleştirir. Softonic büyük emülatör deneyimi sunmak için program bulur.

  Tüm cep telefonları için ücretsiz PC SUITE indir

  Düzenleme ve onların tercihlerine göre özelleştirme gelişmiş kullanıcılar için harika. Youwave apps, bilgisayarınızda telefonunuza yüklemeden önce test etmek için en iyisidir. Ayrıca apps pc üzerinde çalışan. Eşitleme ve dosyaları telefonunuzla PC arasında taşıyın. Softonic düzenleyici incelemesi Youwave teklifler bir en iyi Android pc üzerinde deneyim öneriyor. Ama çok uygulamanın üzerinde çalıştırmak başarısız olarak çok kararlı değil. Telefon içeriğinize ulaşın ve kolayca bu güçlü aracı kullanarak değiştirebilirsiniz.

  Onları tarama sýrasýnda PC Suite dosyalarınızın yedeğini alır. Bir zaman çizelgesi göre dosyaları görüntüleyebilirsiniz. Pcworld adlı bir derlemede, bu program pc ile telefon yönetimi için iyi olduğunu söylüyor. Ama dezavantajı onun fiyat.

  En iyi 10 Android masaüstü yöneticileri: Telefon PC yönetmek veya telefon üstünde PC yönetmek

  Android kendi PC Suite yayımladı. Bu bir emülatör tüm özellikleri verir ve app geliştiriciler için en iyisi. Bu uygulamalar geliştirmek ve bunları test için en iyisidir. Senkronize ve pc ve telefon arasındaki verileri yönetmek için kullanılabilir. Kök ve aygıtınızı yeniden elde etmek yapabiliyor.

  Android Telefon Takip Programı | Telefon Takip

  MAc, Linux ve Windows destekler. Gözden geçiren Technorm adlı yeni bir şey sağlamıyor mu ama sadece bir programda eski özellikler sunar hissediyor. Xamarin programlama bir şirket tarafından oluşturuldu. Telefonunuzu etkin bir şekilde kontrol ve apps üstünde onu yönetmek. Bu neredeyse hata ücretsiz olarak bildirilmiştir. Download Xamarin 32 bit.

  Bölüm 1: En iyi 10 için PC suite Android telefon

  Findmysoft üzerinde bir yazılım inceleme bilgisayarınızda herhangi bir sorun olmadan gerçekçi Android telefon deneyimi sağlar hissediyorum. Aktarım, düzenlemek ve iPhone kolayca göz atın. Syncios iOS ve Android Yöneticisi download. Cnet bir daha gözden geçirme telefonunuzla pc arasında dönüştürme ve aktarma verileri yönetmek iPhone kullanıcıları için yararlı bir program olduğunu söylüyor.

  Müzikler, Fotoğraflar, Videolar Hepsi Parmak Ucunda

  Recent tags:

  • Which keylogger program is the best
  • keylogger indir tht
  • whatsapp takip edilebiliyor mu

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web