Okul kütüphane takip programı

Contents:
 • Soft-Ge Kütüphane- Okul Kütüphane Programı,Kütüphane Takip Programı,Z Kütüphane Takip Programı
 • As Kütüphane Takip
 • Soft-Ge Kütüphane(Kütüphane Programı,Kütüphane Takip Programı)
 • Ücretsiz Kütüphane Yönetimi – Asp Kütüphane
 • acil kütüphane takip programı | BİLGİSAYAR BİLİŞİM
 • Bir esere ait tüm bilgilerin ayrıntılı olarak kaydedildiği bölümdür, 3 bölümden oluşur Eseri kaydettikten sonra, istediğiniz eseri geri çağırarak, düzeltmek istediğiniz ya da eklemek istediğiniz bilgileri bu sayfadan eser bazlı olarak yapabilirsiniz. Silmek istediğiniz eserleri bu bölümden tek, tek ya da toplu olarak seçip silebilirsiniz, eserin bilgileri tamamen silinecektir.

  Soft-Ge Kütüphane- Okul Kütüphane Programı,Kütüphane Takip Programı,Z Kütüphane Takip Programı

  Düşüm yapmak istediğiniz Yıpranan, kaybolan vs. Tanımlama yapılabilen eser bilgilerinin Bulunduğu bölüm, yazarı, eser türü, yayınevi, tasnif no, ödünç verilebilme, hazırlayan, derleyen, çeviren, sadeleştiren, editör, resimleyen, cilt niteliği, eser boyutu, basım yeri, basım yılı, eser dili, nereden ne suretle, birimi, ödünç verilebilirliği kayıt girişi yapılmış eserler için eksik yada hatalı bilgilerin,toplu olarak eklenebildiği yada düzeltilebildiği bölümdür.


  • apple takip no?
  • snapchat kimi takip?
  • tel numara takip?

  Kayıt giriş sırasında eserlere varsayılan olarak demirbaş numaraları barkod olarak atanır, eğer özel bir barkod numaralandırma sisteminiz var ise buradan yeni barkod numaralarını toplu olarak verebilirsiniz. Üyeyi kaydettikten sonra, istediğiniz üyeyi geri çağırarak, düzeltmek istediğiniz yada eklemek istediğiniz bilgileri bu sayfadan üye bazlı olarak yapabilirsiniz. Silmek istediğiniz üyeleri bu bölümden tek, tek yada toplu olarak seçip silebilirsiniz, üyenin bilgileri tamamen silinecektir.

  Üyeliği sona eren üyeleri, daha sonraki yıllarda arşive gönderebilirsiniz böylece geçmiş yıllara ait istatistik bilgilerini takip edebilirsiniz. Üye Toplu Bilgi Değiştirme: Tanımlama yapılabilen üye bilgilerinin Sms gönder, e-posta gönder, üye yapan, sınıfı, mesleği, üye türü, cinsiyet, nöbet listesinde olsun mu?

  Üye Hızlı Bilgi Değiştirme: Tanımlama yapılamayan üye bilgilerinin Adı, soyadı, adresi, telefonu, cep telefonu, e-posta adresi, üyelik başlangıç tarihi, üyelik bitiş tarihi, numarası, doğum tarihi, açıklama kayıt girişi yapılmış üyeler için eksik ya da hatalı bilgilerin, toplu olarak eklenebildiği yada düzeltilebildiği bölümdür. Kütüphanede nöbet görevi vermek istediğiniz üyeleri, bu bölümden belirleyebilirsiniz ve nöbet listesini çıktı olarak alabilirsiniz.

  As Kütüphane Takip

  Ödünç Üyeye Eser Verme: İade Üyeden Eser Alma: Daha önce eser alan üyeler, eserlerini iade etmek istedikleri zaman bu bölümden, üyenin adı, numarası vs. Ödünç verme ve iade işlemlerinde kullanıcı tarafından herhangi bir hata yapılması durumunda bu bölümden düzeltme yapabilirsiniz.

  Ödünç verme ve iade işlemlerinde tamamen silmek istediğiniz bilgileri bu bölümden silebilirsiniz, sildiğiniz bilgiler istatistiklerden de silinecektir. Periyodik eserler ve süreli yayınlara ait bilgileri kaydedebileceğiniz bölümdür, buradan kaydettiğiniz eserler demirbaş kaydına girmez, Periyodik eserler listesinden incelenebilir.

  Soft-Ge Kütüphane(Kütüphane Programı,Kütüphane Takip Programı)

  Periyodik eseri kaydettikten sonra, istediğiniz periyodik eseri geri çağırarak, düzeltmek istediğiniz ya da eklemek istediğiniz bilgileri bu sayfadan eser bazlı olarak yapabilirsiniz. Silmek istediğiniz periyodik eserleri bu bölümden tek, tek yada toplu olarak seçip silebilirsiniz, periyodik eserin bilgileri tamamen silinecektir. Periyodik eserler için hızlı kayıt giriş yapabileceğiniz bölümdür. Kayıt girişi yaptığınız periyodik eserlerin demirbaş numarası verilerek ciltleme yapılabildiği bölümdür. Eser özetlerinin kayıt girişinin yapılabildiği bölümdür.

  Kayıt girişi yapılmış eser özetlerinde herhangi bir değişiklik ya da düzeltme yapabileceğimiz bölümdür. Kayıt girişi yapılmış eser özetlerinden tamamıyla silmek istediğimiz özetleri tek, tek ya da toplu olarak silebileceğimiz bölümdür. Rafta bulunan kitap sayısını gösterme Kitap ve öğrenci arama, bulma Manuel kitap ve öğrenci ekleme Kitap numarası ve öğrenci numarası ile tek tıkla ödünç kitap verme alma Raporlar 1.

  Seçilen sınıfın öğrencilerinin okuduğu kitap sayıları listesi 2.

  Ücretsiz Kütüphane Yönetimi – Asp Kütüphane

  Seçilen sınıfın öğrencilerinin hangi kitapları okuduğu kitap listesi Ayrıntılı 3. Seçilen şubenin öğrencilerinin okuduğu kitap sayıları listesi 4.

  Neden Soft-Ge Okul Kütüphane Takip Programı?

  Seçilen şubenin öğrencilerinin hangi kitapları okuduğu kitap listesi Ayrıntılı 5. Seçilen öğrencinin hangi kitapları okuduğu kitap listesi Ayrıntılı 6.

  Bütün öğrencilerin okuduğu kitap sayıları listesi 7. Bütün öğrencilerin hangi kitapları okuduğu kitap listesi Ayrıntılı Arşiv 1. Son sınıf öğrencilerinin mezun edilmesi ve sınıf yükseltilip dönem kapatma 2. Dönemlere göre raporlar alma 3. İstenen eski dönemleri silme Sıkıştırılmış dosyayı çıkarıp hemen kullanabilirsiniz.

  acil kütüphane takip programı | BİLGİSAYAR BİLİŞİM

  Veritabanı ve yönetici şifresi: Neyzen61 19 Ocak Teşekkürler hocam,emeğinize yüreğinize sağlık.. Uzun bir süre çalışmanın ürünü oldu. Her Şeyi Ara Dosya Ara. Sınıf Matematik Toplama Oyunu Sunusu.

  Recent tags:

  • Ücretsiz whatsapp casus programı
  • vodafone arama kaydı dökümanı nasıl çıkarılır
  • casus huiselijk geweld

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web