Turkcell sms takibi

Contents:
 • Sepetinizdeki ürünleri görüntüleyebilmek için
 • Turkcell Fatura Takip
 • SMS Arşivleme
 • SMS Arşivleme - TURKCELL
 • Öyleyse Turkcell FaturaTakip servisi tam size göre! Kesilen fatura tutarınız, Kullanımlarınızı ve fatura detayınızı bu paket ile istediğiniz kadar sorgulayabilirsiniz! Turkcell'e yeni gelen müşterilerimiz, Fatura Takip servisini ilk 3 fatura dönemi boyunca ücretsiz deneyimliyor. Ücretsiz Fatura Takip servisi ilk gün tanımlanır.

  Genç faturalı tekliflerimizden yararlanan müşterilerimiz aylık 0,99 tl'ye GNC Fatura Takip kampanyasından yararlanmaya devam edeceklerdir. Paketiniz siz istediğiniz sürece yenilenecektir. Servis ücretine tüm vergiler dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. Faturalarınızla ilgili merak ettiğiniz tüm bilgileri cep telefonunuza gönderen Turkcell servisidir.

  SMS Arşivleme Nedir?

  GUNCEL yazıp 'ye göndererek o ana kadar yaptığınız harcamaların güncel tutarını sorgulayabilirsiniz. FaturaCepte ve Güncel Abonelik aboneleri otomatik olarak dönem sonlarında Fatura Takip aboneliğine geçirilecek olup, çok daha fazla hizmetten otomatik yararlanıyor olacaklar. Güncel Sorgulama Paketi aboneleri haftalık 99 kuruşa aboneliklerine devam ediyor olacaklar.

  Numaranızı devrettiğiniz zaman aboneliğiniz iptal olur. Numara değişikliğinde,fatura dönem değişikliğinde aboneliğiniz devam eder. BiP ile iki telefon taşımaya son! İkinci numaranızı BiP'e tanımlayarak BiP üzerinden ikinci numaranız ile arama yapabilir, aramaları karşılayabilirsiniz.

  Sepetinizdeki ürünleri görüntüleyebilmek için

  Mesaj Üssü'ne ücretsiz abone olarak ister kendi isminizle, ister firma adınızla kolayca Toplu SMS gönderebilirsiniz. Faks mı göndereceksiniz, telefonunuz yanınızdaysa artık çok kolay!

  Göndermeniz gereken evrakın fotoğrafını çekin, BiP'ten gönderin. Yönlendirme Paketi sayesinde, yönlendirme yaptığınızda ne ödeyeceğim diye düşünmenize gerek kalmaz. Turkcell Şimdi Ara Servisi ile aradığınız kişi meşgulse, konuşmak için müsait olduğunda haberdar olabilirsiniz.

  Turkcell Fatura Takip

  Askerde serbestçe cep telefonu ile konuşmanın tek yolu Askercell, Askercell yalnızca Turkcell'de! Çevreci, hızlı ve pratik E-fatura ile hayatınızı kolaylaştırın! CepAçık servisi ile tekrar tekrar aramanıza artık gerek kalmıyor! Cep telefonu numarası aracılığıyla sağlanan müşteri kimlik doğrulama servisidir. Telefonunuza gelen doğrulama koduna onay vererek Turkcell uygulamalarına hızlı giriş yapabilirsiniz. BiP ile iki telefon taşımaya son!

  İkinci numaranızı BiP'e tanımlayarak BiP üzerinden ikinci numaranız ile arama yapabilir, aramaları karşılayabilirsiniz. Mesaj Üssü'ne ücretsiz abone olarak ister kendi isminizle, ister firma adınızla kolayca Toplu SMS gönderebilirsiniz. Faks mı göndereceksiniz, telefonunuz yanınızdaysa artık çok kolay!

  Göndermeniz gereken evrakın fotoğrafını çekin, BiP'ten gönderin.

  SMS Arşivleme

  Yönlendirme Paketi sayesinde, yönlendirme yaptığınızda ne ödeyeceğim diye düşünmenize gerek kalmaz. Turkcell Şimdi Ara Servisi ile aradığınız kişi meşgulse, konuşmak için müsait olduğunda haberdar olabilirsiniz. Askerde serbestçe cep telefonu ile konuşmanın tek yolu Askercell, Askercell yalnızca Turkcell'de! Çevreci, hızlı ve pratik E-fatura ile hayatınızı kolaylaştırın!

  SMS Arşivleme - TURKCELL

  Faturanız kontrolünüz altında, kafanız rahat! Tüm fatura servisleri şimdi bir arada! Cep telefonu numarası aracılığıyla sağlanan müşteri kimlik doğrulama servisidir. Telefonunuza gelen doğrulama koduna onay vererek Turkcell uygulamalarına hızlı giriş yapabilirsiniz. Lütfen ön bilgilendirme metnini okuyarak işleminizi onaylayınız. Lütfen aşağıdaki bilgileri cep telefonunuza gelen bilgilerle karşılaştırarak, telefonunuz üzerinden Mobil İmza PIN'inizi girin.

  Bu alanı görüntüleyebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

  Turkcell SMS Fatura Nedir?

  İşleminiz gerçekleştiriliyor lütfen bekleyiniz. SMS Yönlendirme Servisi Şarjınız bitse veya telefonunuzu yanınıza almayı unutsanız bile, SMS mesajlarınızı başka numaradan veya e-posta adresinizden takip edebilirsiniz. SMS Yönlendirme Servisi'nden hemen yararlanmaya başlamak için tıklayın! Servis Detayları Mesajların yönlendirildiği e-posta adresi size ait geçerli bir adres olmalıdır.

  DÜNYA BUNU KONUŞUYOR 1 (cb mesajı hücre yayını ile zamanda yolculuk mümkünmü)

  Sadece kişilere özel numaraların mesajları yönlendirilip, güvenlik ve şifre mesajları yönlendirilmemektedir. SMS Yönlendirme Servisi kullanımında, hattınızı sadece Turkcell numaralarına doğru yönlendirebilirsiniz. Turkcell Platinum müşterilerine özel teklif için tıklayınız.

  Diğer Satın Alma Seçenekleri Diğer. Aylık abonelik ücreti 1,49 TL 'dir.


  • android telefon görüşmelerini kaydeden program.
  • SMS Yönlendirme Servisi!
  • SMS Yönlendirme Servisi - TURKCELL;
  • cep telefon casus bedava!
  • facebook profil hackleme kodu.

  Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. SMS Yönlendirme Servisi'ne abonelik nasıl yapılır?

  Recent tags:

  • Sıcak takip cep telefonu yer tespiti
  • uzaktan telefonu izleme
  • mobil mac izleme linki

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web