Samsung note google arama gecmisi silme

Contents:
 • Google arama geçmişi temizleme
 • Google Geçmişinizi Temizleyin!
 • Arama etkinliğinizi görme ve kontrol etme
 • Web ve Uygulama Etkinliği'ni açma veya kapatma
 • Google Arama Geçmişi Silme Rehberi - CHIP Online
 • Bunun için Etkinliğim sayfasını ziyaret edin   oturum açmanız gerekebilir  ve  Google arama geçmişini silmek için aşağıdaki yöntemlerden birini izleyin.

  Google arama geçmişi temizleme

  Öğeleri tek tek silme: Etkinliğim sayfasına gidin ve silmek istediğiniz öğeyi bulun. Bunun için arama veya filtreleri kullanabilirsiniz. Silmek istediğiniz öğenin üzerine gelip "üç nokta" üzerine dokunun ve Sil'e tıklayın. Belirli bir güne veya döneme ait etkinliği silme: Etkinliğim sayfasına gidin ve Diğer üzerine tıklayın. Burada "Etkinlik silme ölçütü"nü seçin. Açılır menüden günü veya tarih aralığını belirleyin ve son olarak Sil'i seçin. Etkinliğim sayfasını açın ve sağ üstteki üç nokta düğmesi üzerine tıklayın, ardından " Etkinlik silme ölçütü " üzerine tıklayın.

  Şimdi " Tarihe göre sil " altında Aşağı ok'a tıklayın ve Tüm zamanlar 'ı seçin. Son olarak Sil'i seçin ve gerekirse seçiminizi onaylayın. Etkinliğinizi sildiğinize göre Google'ın bu kayıtları tutmasının önüne geçmek istiyor da olabilirsiniz. Örneğin, Etkinliğim bölümüne giderek Google'da yaptığınız bir aramayı silmeniz halinde yine de arama yaptığınızı biliriz, ancak neyi aradığınızı bilmeyiz. Ne aradığınız artık hesabınızda depolanmaz.

  Google Gizlilik Politikası 'nda bu verileri nasıl kullandığımız açıklanmaktadır.

  Google Geçmişinizi Temizleyin!

  Bu verileri kullanarak aşağıdakiler gibi işlemleri yapabiliyoruz:. Yukarıdaki işlemler gibi amaçlara hizmet ettikleri sürece bu verileri saklarız.


  • Samsung Telefon Geçmişi Nasıl Silinir?!
  • iphone ücretsiz film izleme uygulaması.
  • Arama etkinliğinizi görme veya silme.
  • iphone casus app!

  Hesabınızı silmeniz halinde bu verileri hesabınızdan kaldırırız. Topladığımız veriler ve onları neden topladığımız konusunda daha fazla bilgi edinin.


  1. Tarayıcı etkinliğini silme?
  2. google silinen geçmişi görme;
  3. Samsung Telefon Geçmişi Nasıl Silinir??
  4. Google arama geçmişi temizleme! Google arama geçmişi silme!.
  5. Gizlilik Politikası Hizmet Şartları. Aramaları ve diğer etkinlikleri silme Geçmiş aramaları, tarama geçmişini ve diğer etkinlikleri Google Hesabınızdan silebilirsiniz. İlgili öğeleri silme Not: Benzer etkinliklerin hepsi aynı grupta toplanmayabilir.

   Arama etkinliğinizi görme ve kontrol etme

   Bilgisayarınızda Etkinliğim bölümüne gidin. Silmek istediğiniz etkinlik grubunu bulun.


   • samsung note 5 mini takip.
   • ios yazılım güncelleme durdurma.
   • telefonu takip etme programı ücretsiz.
   • Normal Tarayıcı Geçmiş Silme.

   Grupları birkaç farklı yöntemle bulabilirsiniz: Güne göre göz atın. Sayfanın sağ üst kısmında Diğer     Grup görünümü 'nü seçin. Sayfanın üst kısmına yakın bir yerde terim arayın veya filtreleri kullanın.

   Web ve Uygulama Etkinliği'ni açma veya kapatma

   Tarihe veya ürüne göre etkinliği bulun. Bir grubun üst kısmında Diğer      Sil 'i seçin. Bunun nasıl yapılacağını öğrenin. Etkinlik kontrolleri sayfasında, "Chrome tarama geçmişi ile Google hizmetlerini kullanan web siteleri ve uygulamalardaki etkinliği ekle" seçeneğinin yanındaki kutuyu da işaretleyebilirsiniz.

   Samsung Klavye Geçmişini Silme Ve Öngörücü Yazıyı Kapatma

   Bu kutu işaretlendiğinde, cihazınızdaki etkinliğin kaydedilip kaydedilmeyeceğini kontrol edebilirsiniz. Aramalarınız ve ziyaret ettiğiniz siteler tarayıcınıza veya Google Araç Çubuğu'na da depolanabilir.

   Google Arama Geçmişi Silme Rehberi - CHIP Online

   Gizlilik Politikası Hizmet Şartları. Arama etkinliğinizi görme ve kontrol etme Web ve Uygulama Etkinliği açıksa aramalarınız ve diğer Google hizmetlerindeki etkinliğiniz, daha iyi arama sonuçları ve öneriler alabilmeniz için Google Hesabınıza kaydedilir. Web ve Uygulama Etkinliği'ni açma veya kapatma Bilgisayarınızda Etkinlik kontrolleri sayfasını ziyaret edin. Google Hesabınızda oturum açmanız istenebilir.

   Etkinliğim bölümündeki öğeleri silme

   Web ve Uygulama Etkinliği 'ni açma veya kapatma Anahtarı açık konumuna getirirseniz "Chrome tarama geçmişi ile Google hizmetlerini kullanan web siteleri ve uygulamalardaki etkinliği ekle" seçeneğinin yanındaki kutuyu işaretleyebilirsiniz. Arama etkinliğinizi görme veya silme Hesabım 'ı ziyaret ederek aramalarınızı ve göz atma etkinliğinizi bulabilir ve silebilirsiniz.

   Neler Web ve Uygulama Etkinliği olarak kaydedilir?

   Recent tags:

   • E-posta takip programı
   • ebeveyn kontrol windows xp
   • casus telefon iphone 8

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web