Android casus uygulamalari

Contents:
 • Ebeveynler için
 • En iyi mobil casus uygulama hangisi?
 • Android Casus Yazılım Ücretsiz
 • ANDROID casus telefon
 • En iyi telefon takip ve casus uygulamalar
 • Öncelikle Ekranda tuşlarla yazılan şeyler, internet sitelerinde yapılan yorumlar, chat sayfalarında yazdıkları gibi.

  Tamamen Undetectable

  Bu sitede uygulama ücretli. Galiba benim aradığım uygulama için ücret ödemem gerekecek. Ama bilgisayarlar için artan uygulama sayısının android platformunda da olur diye düşünüyordum. Bu mesaja 1 cevap geldi.

  Ebeveynler için

  Yabancı kaynaklı bir site buldum. Öncelikle kendi telefonuma kurdum, denedim, mükemmel çalışıyor. Sadece bende Galaxy Gio olduğundan dolayı, bazen telefon kasılıp kalıyor program yüzünden. İnternet üzerindeki makale denizinde yeterli ve eksper bilgiler elde etmenin bazen ne kadar zor olabileceğini anlıyoruz. İşte bu yüzden, cep telefonu casus yazılım değerlendirmelerinin işinize yarayacağını umut ediyoruz. Your email address will not be published.

  Her türden casus uygulamalar çeşitli amaçlarla kullanılabiliyor: Çocuklarına göz kulak olmak isteyen ebeveynler tarafından çocuk izleme ; Çalışanlarının telefon kullanımını izlemekle birlikte dolandırıcılığa da engel olmak isteyen işverenler tarafından çalışan izleme Ancak amacınız ne olursa olsun, ihtiyacınız olan şey sizi hayal kırıklığına uğratmayacak en iyi yazılım olacaktır.

  En iyi mobil casus uygulama hangisi?

  Casus Uygulamalar Yüzlerce cep telefonu casus yazılım uygulaması bulunuyor ve biz Top10casusuygula. İzleme yazılımlarının değerlendirmelerimizi, en temel noktalar olarak addettiğimiz aşağıdaki özellikler üzerine kuruyoruz: İlk olarak, her bir uygulamadaki raporlama ve izleme kayıt tutma potansiyeli kapasitesi ele alınıyor. Bu, casus yazılımın cep telefonu aramalarını ve tüm kısa mesajlarının SMS, Skype, WhatsApp yanı sıra görüntülenen ve alınan tüm video ve resimleri de takip etme becerisini değerlendirdiğimiz anlamına geliyor.

  Bazı casus uygulamalar bu türden daha genişletilmiş izleme özelliklerine sahip, bazılarının sunduğu özellikler ise daha sınırlı; biz de sizi bu farklılıklar hakkında bilgilendirme işini üstümüze alıyoruz.

  Çağrı Dinleme hakkında daha bakın. Android Casus App gizli ses dosyalarında telefon görüşmeleri kaydeder ve web hesabına bu dosya yüklemek. Sen dinlemek veya zaman kaydedilen dosyaları indirebilirsiniz. Tüm veya özel telefon numaralarını otomatik olarak kaydedilebilir seçebilirsiniz. Çağrı Kayıt hakkında daha bakın. Uzaktan açık hedef telefonun mikrofon telefonları Çevreyi dinlemek.

  Android Casus Telefon Yazılımı Takip Paneli

  Dinleme cihazının gibi hedef telefon kullanın. Uzaktan hedef Android'in mikrofonu etkinleştirmek. Çevre sesler kaydedilecek ve dosyaları web hesabına yüklenecektir.

  Android Casus Yazılım Ücretsiz

  Sen dinlemek veya her an indirebilirsiniz. Tüm Desteklenen Sohbet Uygulamalar gör. Medya Dosyalar hakkında daha bakın. Android Spyphone bir Android telefonda gönderilen veya alınan SMS mesajları yakalar, hatta silinmiş olabilir.

  ANDROID casus telefon

  Böyle tarihi ve saati gibi SMS mesajları ile ilişkili kişi adları ve numaraları gibi ayrıntılara bakın. SMS Casusluk hakkında daha fazla bilgi.

  Ücretsiz ve Ücretli Android Casus Yazılım

  Android Casus uygulaması tam olarak ne gönderiliyor biliyorum ya Android telefonlarında almanızı sağlar. Android e-posta izci tüm e-posta iletilerini yakalar. E-posta adresi telefonlar adres defterinde ise, iletişim adı da mevcut olacak.

  Yer web hesabınızda içinde haritayı bağlantılı ve belirli zaman dilimleri arasında seyahat bir yolunu görüntülemek. Google Maps gibi diğer uygulamalarda kullanılmak üzere İhracat yolları. Android cep telefonu izci ile uzaktan fotoğraf çekin.

  En iyi telefon takip ve casus uygulamalar

  Uzaktan fotoğraf çekmek için ön ve arka Android telefon kamera hem etkinleştirmek, hangi web portalına yüklenecektir. Yazılan ediliyor her şeyi görün. Android keylogger telefonun klavyesi üstünde yazıyor her şeyi görmenizi sağlar.

  Recent tags:

  • Polis programları yer tespiti indir
  • whatsapp arama kaydetme
  • iphone 6 arama sesi kaydetme

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web