Öğrenci dershane ve kurs takip programi

Contents:
 • Dershane Ve Kurs Takip Programı 2.0
 • Huzursoft Öğrenci, Dershane ve Kurs Takip
 • Öğrenci aidat ve kurs takip programı (A. Köksal) - goxm.net
 • Manuel toplu taksit ekleyebilme.


  1. Huzursoft Öğrenci Dershane ve Kurs Takip Programı indir?
  2. apple tamir takip.
  3. Lise Öğrenci Takip Programı.
  4. EKOBİM YAZILIM - DERSANE VE KURS PROGRAMI, DERSANE VE KURS OTAMASYONU.
  5. Öğrenci dershane ve kurs takip programi - Android telefon güvenlik programları.
  6. Dershane Ve Kurs Takip Programı .

  Taksit oluşurken, taksit bilgilerine göre senet oluşturma. Öğrenci ödeme planı yenileyebilme. Öğrenci yoklaması takip edebilme. Yoklama soncunua, izinli, ders iptali gibi sonuçlar kaydedebilme.

  Dershane Ve Kurs Takip Programı 2.0

  Öğrenci sınav sonuçlarını ve sınav yoklamasını takip edebilme. Öğrenciye özel telafi dersi kaydedebilme.

  Okul-Dershane Öğrenci Takip Programı/Sistemi

  Öğrenci ile yapılan görüşmeleri takip edebilme. Öğrenci hakkında not listesi oluşturabilme. Öğrenci başarısının grafik gösterimi.

  öğrenci dershane ve kurs takip programi

  Öğrencinin devam ettiği kurslar bittiğinde, öğrenci durumunu pasif yaparak, öğrenci listesinden kaldırabilme. Gerektiğinde listede tekrar görebilme. Böylelikle, öğrenci listesi açıldığında sadece aktif olan öğrenciler listelenmiş olur.

  Huzursoft Öğrenci, Dershane ve Kurs Takip

  Taksitler Takibi Bütün taksitleri listeleyip, istenilen kriterlere göre arayabilme ve yazdırabilme. Geciken taksitleri listeleyebilme ve yazdırabilme. Kasa Takibi Programın bütün modüllerinden yapılmış ödeme-tahsilat işlemlerini tek sayfada görebilme ve tarih aralığında arayabilme.

  Personelin dershaneye giriş-çıkışları kontrol altına alınır. Personelin giriş-çıkış saatleri raporlanabilir. Dershaneye giriş ya da çıkış yapan öğrencinin velisi SMS ile otomatik bilgilendirilebilir.


  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web