Ebeveyn denetimi pin kodu

Contents:
 • Ebeveyn denetimlerini ayarlama
 • Bölüm 1: Kısıtlı Kullanıcı Profili ayarlama nasıl
 • Ebeveyn kontrolünün PIN kodunu unuttum
 • Google Play'de ebeveyn denetimlerini ayarlama - Google Play Yardım
 • Ebeveyn denetimlerini ayarlama

  Ayarlar bölümünde Ebeveyn kontrolleri bağlantısını seçin. PIN koruma seviyenizi aşağıdaki seçeneklerden biri olarak belirleyin:. Ayarlar bölümündeki Ebeveyn kontrolleri bağlantısını seçin. Dizi veya film adı girin kutusuna içeriğin adını yazarak ve belirdiğinde içeriğe tıklayarak belirli bir içerik için PIN koruması belirleyin.


  • Scripting must be enabled to use this site.?
  • google chrome da facebook şifresi öğrenme.
  • Genel Bakış!
  • numara konum bulma;
  • Ebeveyn kilidi şifresini ayarlama.

  Gelecekte bir içeriği engellenmiş içerik listenizden kaldırmak isterseniz Ebeveyn Kontrolleri ayarlarına dönerek içeriğin yanındaki X öğesini seçmeniz yeterlidir. İzlenmesi kısıtlanmış bir içerik veya bölüm oynatmaya çalıştığınızda ya da izleme sırasında bölümler arasındaki yetişkinlik düzeyi değişirse PIN kodunuzu girmeniz istenir.

  Bölüm 1: Kısıtlı Kullanıcı Profili ayarlama nasıl

  Girilen PIN, oturum kapatılana veya profil değiştirilene kadar etkin kalır. Ayrıca, hizmet ile belirli bir süre boyunca etkileşime girilmediği takdirde PIN etkinliğini kaybeder. Mobil bir cihaza içerik indirirken indirmek istediğiniz içerik, hesabınızın PIN koruma seviyesini aşıyorsa PIN kodunuzu girmeniz gerekir.

  Android cihazlar ve Windows 10 uygulaması, içeriği PIN'inizi girmeden indirmenize izin verse de PIN korumasına tabi bir içeriği oynatmaya çalıştığınızda PIN'inizi girmenizi isteyecektir. İzleme kısıtlama seviyenizi en yüksek ayar olan Yetişkinler olarak belirleyin. Bu, PIN kodu girmeden, puanına bakılmaksızın bütün içerikleri izlemenize olanak verir. Netflix Yardım Merkezi Yardım.

  Yardım Ana Sayfasına Geri Dön. You can also use a PIN to control viewing on your account in the following ways: If you are signing up for Netflix on a device that supports PIN setup, follow these steps: How to set a PIN to restrict viewing above a selected maturity level.


  • Ebeveyn kontrolleri için nasıl PIN belirlerim?.
  • access kütüphane takip programı kodları.
  • Bölüm 2: Google Play'deki Ebeveyn Denetimleri ayarlama nasıl;
  • Ebeveyn denetimlerinin işleyiş şekli!

  Access your Account page from a web browser. Enter your Netflix account password on the screen. Set your PIN protection level from the following options: For definitions of the PIN protection levels, view maturity ratings for your country. How to change or update your PIN.

  To change your PIN protection level, select your new desired protection level.

  Ebeveyn kontrolünün PIN kodunu unuttum

  Malum, bir mağazada incelemeye çalıştığımızda gerek mağaza politikasından gerekse yeteri kadar fırsat bulamadığımızdan kaba taslak bakıp hmm iyimiş demekten ileri gidemiyor incelememiz. Merhaba, Editörümüzün tamamen iyi niyetle paylaştığı bir içeriğe reklam yaftasını yapıştırmak ne kadar çirkin bir harekettir! Ersin Çakı , sıkı bir PS Vita kullanıcısı. Hatta kendisine ait bir PS Vita fan sayfası bile mevcut.

  Hazırlamış olduğu içeriği sizlerle paylaşmak istemiş ve BSC'ye haber olarak eklemiş. Bu tarz içerikleri normalde haber olarak yayınlamıyoruz ama kendisi ofis dışından çalıştığı için bazen bu tarz paylaşımları direk yapıyor. Aslın bu içeriğin yeri dosya konusu olmalı. Fakat asıl konu bu değil! PS Vita'ya 90 dakikalık incelemeyi reklam için mi çektik? Peki, Türkiye'de bulunmayan Kinect'e neden 50 dakikalık inceleme çektik? Bize ürün bile göndermeyen Apple için neden canlı yayın yaptık? Bu kadar basit, bu kadar komik ve bu kadar kötü niyetli yorumlarınızı artık kendinize saklayın.

  Hayat bizim için reklam ya da daha doğrusu para odaklı olsaydı, ne 90 dakikalık PS Vita incelemesi görürdünüz, ne de biz Kinect'i incelemek için cebimizden para verip, İspanya'lardan ofise taşımazdık. Bizim objektifliğimizden şüphe duyanlar, önce kendi niyetlerini sorgulasın! Yetmedi mi bu cihaza yaptığınız reklam? Yani harika bir cihaz bugün param olsa gider alırım. Ancak ufak tefek şeylerle milletin gözüne PS Vita ismini sokmanıza anlam veremiyorum artık.

  Kaldı ki yani yeni çıkan oyunların incelemeleri yerine Örn: SSX, ME3 vb neden bir el konsolu için 50 farklı rehber ve haber yapılıyor anlamış değilim. Her bir türe yönelik ebeveyn denetimleri her ülkede kullanılamaz. Bunların kullanılmadığı bir ülkeye seyahat ederseniz ülkenize dönene kadar söz konusu denetimler çalışmayabilir. Uygulamalar ve oyunlar için ebeveyn denetimlerini ayarlarken, indirme veya satın alma işlemlerinde izin vermek istediğiniz en yüksek içerik derecelendirmesini seçebilirsiniz.

  Ancak arama yaptığınızda veya ilgili uygulamaların sayfasına ait doğrudan bir bağlantı kullanarak sayfayı ziyaret ettiğinizde filtrenizin dışında kalan uygulamaları ve oyunları görmeye devam edersiniz. Ayarladığınız derecelendirmenin dışında kalsalar dahi, ebeveyn denetimlerini eklemeden önce indirdiğiniz uygulamaları ve oyunları görmeye devam edersiniz. Ebeveyn denetimleri, Play Oyunlar uygulamasında gördüğünüz oyunları satın aldığınız oyunlar veya önerilen oyunlar dahil değiştirmez.

  Play Oyunlar uygulamasını kullanarak bir oyun yüklemeye çalışırsanız ebeveyn denetimleri ayarlarınızın erişimi kısıtlayabileceği Play Store uygulamasına yönlendirilirsiniz.

  Smart-TV'de ebeveyn kontrolü

  Filmler için ebeveyn denetimlerini ayarladığınızda, kiralama, satın alma veya oynatma için izin vermek istediğiniz en yüksek derecelendirmeyi seçebilirsiniz. Ancak, arama yaptığınızda veya içeriğin sayfasına ait doğrudan bir bağlantıyı kullanarak sayfayı ziyaret ettiğinizde filtrenizin dışında kalan filmleri görmeye devam edersiniz. Filmler, ebeveyn denetimleri nedeniyle kısıtlanıyorsa zaten kiralamış veya satın almış olsanız dahi söz konusu filmleri, Play Store veya Play Filmler uygulamasında görmezsiniz. TV programları için ebeveyn denetimlerini ayarlarken, satın alma veya oynatma izni vermek istediğiniz en yüksek derecelendirmeyi seçebilirsiniz.

  Ancak, arama yaptığınızda veya ilgili içeriğin sayfasına ait doğrudan bir bağlantıyı kullanarak sayfayı ziyaret ettiğinizde filtrenizin dışında kalan TV programlarını görmeye devam edersiniz. TV programları, ebeveyn denetimleri nedeniyle kısıtlanıyorsa zaten satın almış olsanız dahi söz konusu TV programlarını, Play Store veya Play Filmler ve TV uygulamasında görmezsiniz.

  TV-Box'ta ebeveyn kontrolü

  Kitaplar için ebeveyn denetimlerini ayarladığınızda müstehcen içerikli çoğu kitabı, Play Store ve Play Kitaplar uygulamasından okuyamaz veya satın alamazsınız. Ancak arama yaptığınızda veya ilgili içeriğin sayfasına ait doğrudan bir bağlantıyı kullanarak sayfayı ziyaret etiğinizde filtrenizin dışında kalan kitapları görmeye devam edersiniz.

  Google Play'de ebeveyn denetimlerini ayarlama - Google Play Yardım

  Müzik için ebeveyn denetimleri ayarladığınızda, içerik sağlayıcıları tarafından Uygunsuz olarak işaretlenmiş müzikleri satın alamazsınız. Ancak arama yaptığınızda veya ilgili içeriğin sayfasına ait doğrudan bir bağlantıyı kullanarak sayfayı ziyaret ettiğinizde filtrenizin dışında kalan müzikleri görmeye devam edersiniz.

  Müzik için ebeveyn denetimleri sadece Play Store uygulaması için geçerlidir. Ebeveyn denetimleri, Play Müzik uygulamasında gördüğünüz müzikleri satın aldığınız, yüklediğiniz müzikler veya abone olduğunuz parçalar dahil değiştirmez. Ebeveyn denetimlerini ayarlarken oluşturduğunuz PIN kodunu unuttuysanız sıfırlamak için aşağıdaki talimatları uygulayın.

  Recent tags:

  • Samsung telefon güvenlik kodu bulma
  • whatsapp sohbet biz
  • öğrenci devamsızlık takip programı indir

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web