Tabletten ebeveyn kontrolü

Contents:
 • Google Play Ebeveyn Kontrolü Ayarları Nasıl Yapılır? - Tamindir
 • Bölüm 1: Kısıtlı Kullanıcı Profili ayarlama nasıl
 • Android ebeveyn kontrolü ayarlama
 • Android Cihazlarda Çocuk Güvenliği Uygulamaları
 • Google Play'i Chrome'da deneyin.

  Google Play Ebeveyn Kontrolü Ayarları Nasıl Yapılır? - Tamindir

  Kids Place - Ebeveyn Kontrolü kiddoware Eğlence. Kişisel verilerinizi koruyan ve çocukların, uygun gördüğünüz uygulamalara erişimini kısıtlayan, ebeveyn kontrolüne ve çocuk kilidine sahip bir uygulama başlatıcısı. Kids Place ayrıca çocukların yeni uygulamalar indirmelerini, telefonla arama yapmalarını, mesaj atmalarını ve size maliyet çıkarabilecek diğer eylemlerde bulunmalarını engeller. Yanlışlıkla uygulamalardan çıkan küçük çocuklar için yararlı bir özellik olan uygulamanın otomatik olarak yeniden başlatılması özelliği gibi ebeveynler için kullanışlı özellikler içerir.

  Kids Place uygulamasıyla çocuklar eğlenir ve ebeveynler ihtiyaç duydukları boş zamanın tadını çıkarabilirler. This is completely optional but is requested in case parents wants to tamper proof the app for kids. Yalnızca Google Analytics kütüphanesi için kullanılır.


  • ağdaki başka bilgisayarın ekranını görme.
  • Ebeveyn denetimlerinin işleyiş şekli.
  • bilgisayar izlemeyi engelleme?
  • iphone mkv izleme.
  • Yenilikler!

  Çok az miktarda veri transfer edilir. Burada ebeveyn denetimleri kurmak ve kısıtlı profilleri hakkında bazı açıklamalar özelliği yardımcı olacak bazı ipuçları. Aşağı ilerleyin ve Kullanıcıları seçin.

  Bölüm 1: Kısıtlı Kullanıcı Profili ayarlama nasıl

  Burada normal bir kullanıcı profili veya bir Kısıtlı profil oluşturma arasında seçim yapabilirsiniz. Cihazınızın için bir ekran kilidi kurmak istenecektir. Bir desen, PIN veya şifre kilit arasında seçim yapabilirsiniz. Varsayılan olarak, oluşturduğunuz kısıtlı profil onlara erişmek mümkün değildir.

  Liste üzerinden arama ve çocuğunuzun erişmesini istiyorum sadece apps geçiş.

  Android ebeveyn kontrolü ayarlama

  Kilit ekranında kendi hesap kurdunuz desen, şifre veya PIN olmadan erişilemez olduğunu göreceksiniz. Çocuğunuz anında erişim sağlanan uygulamaları kullanmak mümkün olacak.

  Android, kısıtlı kullanıcılar da dahil olmak üzere tabletiniz için birden fazla kullanıcı hesabı oluşturmanızı sağlar. Sınırlı bir kullanıcı profili, bir kullanıcı başka bir deyimle ebeveyn tarafından kontrol edilir ve yönetilir. Bu, kendiniz için bir kullanıcı hesabı ayarlayabileceğiniz ve çocuğunuz için ayrı, sınırlı bir kullanıcı profili ayarlayabileceğiniz anlamına gelir.

  Çocuklarınızın hangi uygulamalara erişebileceğini ve hangi içeriği görüntüleyebileceklerini seçebilirsiniz. Bunu yalnızca Android tabletlerde yapabilirsiniz, maalesef telefonlarda değil.

  Android için ebeveyn kontrolü uygulamasıdır.

  Çocuğunuz için olan uygulamaları ve içeriği sınırlamak için, çocuğunuzun kullanıcı adının yanındaki dişli çark simgesine dokunun. Bu sizi bir ana uygulamalar, ayarlar ve içerik listesine götürür.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

  Çocuğunuza belirli bir uygulamaya erişim izni vermek istiyorsanız, düğmeyi kaydırın. Bu listenin genel uygulamalar ve özellikler kısmı için olduğunu unutmayın. Bazı uygulamalarda daha ayrıntılı bir listeye ulaşabilir ve farklı sınırlamalar yapabilirsiniz.

  Kısıtlamalar listesi uzun olsa da, tabletinizi çocuğunuza vermeden önce mutlaka üzerinde durulması gereken birkaç şey var. Konum erişimini devre dışı bırakmak, uygulamanın çocuğunuzun konum bilgilerini kullanmasını engeller.


  1. android konum bulma programi.
  2. kütüphane kitap takip programı full.
  3. samsung batarya takip?
  4. ESET’ten tablet ve telefonlar için ‘Ebeveyn Kontrolü‘ | CIO Türkiye.
  5. en iyi casus program?
  6. sevgilinin telefonunu takip etme?
  7. iphone 6 takip programi.
  8. Çocuğunuzun tableti resim ve videolarla doldurmasını önlemek için fotoğraf makinesine erişimi kısıtlayın. Bu da, uygulamaların fotoğraf makinesine erişmesini engeller — çocuğunuzun gizliliğini koruma.

   Android Cihazlarda Çocuk Güvenliği Uygulamaları

   Bu tamamen veya kısmen bir seçim. Güvenli Arama filtreleri gibi daha ayrıntılı kontroller ayarlamak için Chrome uygulamasına gidin. Sürücü, takvim ve e-posta hesapları:

   Recent tags:

   • Keylogger download windows 70
   • whatsapp sohbet renkleri
   • ücretsiz telefon takip programı android

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web