Periscope konum bulma

Contents:
 • Whatsapp mesaj casusu
 • Periscope bilgisayar izleme
 • 10 maddede Periscope nedir, kullanırken nelere dikkat etmek gerekir?
 • periscope bilgisayar izleme
 • Periscope'a Naklen Yayın Yerini Bulma Özelliği Geldi - Tamindir
 • Hatta Periscope ile düzenli program yayını yapan ve başarılı olan onlarca insan var. İnternete bağlantı hızınıza göre yayınınızın kesilebileceğini aklınızdan çıkarmayın. En iyi görüntü kalitesi için imkanınız varsa WLAN ağını tercih edin, dış mekanlarda ise 3G hızında bir bağlantıya ihtiyacınız olacak. Uzun yayınlarda kota aşımı konusunda üzülebilirsiniz.

  Yayınızınız dilerseniz herkese, dilerseniz seçtiğiniz kişilere özel olarak gerçekleştirebilirsiniz. Özel yayın yapacaksanız bu butona bastıktan sonra ekranınıza gelen kişileri seçerek bir grup oluşturabilirsiniz. Yayınınıza katılanlarlar sohbete katılabilir. Bu yayınınızı daha keyifli bir hale getirir. Ancak tanımadığınız kişilerden soru veya etkileşim almak istemiyorsanız bu butona tıklayarak tüm bunları kapatabilirsiniz.

  Böylece sadece sizi takip eden kişiler yayınıza yorum yapabilir. Yayın sonrasında çalışmanızı kayıt ederek farklı bir mecrada kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınız veya takipçileriniz periscope kullandığınızı bilmeyebilir.

  Whatsapp mesaj casusu

  Sosyal hesaplarınız, blogunuz üzerinden hesap duyurunuzu yapabilirsiniz. Blogunuza Periscope Card tanımlamak da işe yarar…. Eğer tarihi ve saati belli bir yayın yapacaksanız daha öncesinde yayın yapacağınıza dair bir paylaşım yapmak izleyicisi sayınızı arttırır. Yayınla ilgili açıklayıcı bir başlık bulmanız da izleyici sayısının artmasına katkı sağlar. Hashtagleri kullanarak ilgi alanlarınızı, varsa blogunuzun adresini ekleyin. Düzenli yayın yapacaksanız ilgili bir hashtag kullanmak erişiminizi arttırır.


  • Konum bulma sitesi.
  • casus araba 2;
  • actual spy indir;
  • taksit takip programı ücretsiz.

  Periscope yayınlarınız için doğru emojileri kullanmayı ihmal etmeyin. İlk yayınınız olacaksa veya çekingenseniz herkese açık yayın yerine seçtiğiniz kişilere özel yayın yapabileceğiniz grup yayınını tercih edebilirsiniz. Yayının başında yapacağınız bir açıklama ve izleyenlere sıcak bir hoş geldiniz karşılaması ile işe başlayın. Yayın üzerinde izleyenlere sorular sormanız etkileşiminizi ve yayınınızın izlenme süresini arttırır.

  Yayınınızı beğenen kişiler ekranınıza kalp bırakır ve bu motivasyon sağlar ancak bu beklentinizi dile getirmek karşı taraf için sıkıcı bir durum yaratır. İzleyenler yaptığınız yayın kadar sizinle de ilgili olurlar. Bu sebeple arada ön ve arka kamera ile yayın açınızı aralıklarla değiştirmeyi unutmayın. Yayınların süresinin erişime etkisi konusunda henüz bir sayısal veri yok. Siz yine de yayınlarınızı izleyenlere sıkıcı gelecek kadar uzatmayın. Yayın yaparken kamera açınızı hızlı değiştirmeyin. Yumuşak geçişler ile görüntü kalitenizi koruyabilirsiniz. Periscope yayınlarınızın erişimini ölçebilirsiniz.

  Burada yayınınızı kaç kişinin izlediğini ve yorumlarla birlikte kalp bırakan kişileri görebilirsiniz. Periscope seçtiğiniz dillerde içerik gösterir. Windows altındaki -b parametresine benzerdir. Bu komutu kullanmak için root olmanız gerekmektedir. Yönlendirme tablosunun içeriğini gösterir.

  Periscope bilgisayar izleme

  Windows altındaki route print komutuna eşdeğerdir. Seçili bilgileri, saniye olarak ayarlanan süredeki aralıklar yeniden görüntüler. Aktif TCP bağlantılarını ve süreç numaralarını her 5 saniyede bir görmek için, şu komutu yazınız Microsoft Windows altında, sadece XP ve üzerinde çalışır:. Aktif TCP bağlantılarını ve süreç numaralarını sayısal formda görüntülemek için, şu komutu yazınız Microsoft Windows altında, sadece XP ve üzerinde çalışır:.

  Bir süreçe ait açık olan tüm portları görüntülemek için:.

  10 maddede Periscope nedir, kullanırken nelere dikkat etmek gerekir?

  Bir binada oturduğunuzu düşünün binanıza ait bir adres vardır bilişimde bu ip adresidir. Gelen siparişler nereden gelirse gelsin aynı kutu içerisinde size posta ile gönderilmektedir.

  Sevgilinizi Whatsapp'ta İzleyin: WhatsDog

  Gelen paketlerin üzerinden nereden geldiğini söyleyen bir adres bilgisi ve çıkan kapı numarası vardır ama hangi firmadan geldiği söylenmez. Gelen ip adresleri ve hangi portan geldiği biligisi vardır ama hangi uygulamaya ait olduğu bilgisi yoktur. Eğer tek bir sipariş verirseniz  ve gelen sipariş size ulaşırsa o siparişin hangi firmadan geldiğiniz bilirsiniz ve bu firmanın adresine sahip olursunuz.

  Gizli bir Twitter hesabı düşünün, yani sadece kullanıcının izin verdiği kişilerin görüntüleyebildiği bir hesap. Takipçilerin özenle seçildiği bu hesaptan yapılan bir maç yayınından kimin nasıl haberi olacak? Tribündeki adamın elinden telefonu almaya da kimsenin yetkisi yok. Bu durumda çok büyük bir açık ortaya çıkıyor. Yani takipçiler arasından sizi ispiyonlayacak birisi yoksa gittiğiniz bir maçı takipçilerinize rahat rahat izletebilirsiniz, kimsenin ruhu duymayacaktır. Bu konuda TFF ve Yayıncı kuruluşun dikkatini çekmek gerekiyor.

  Atacakları adım çok önemli. Yoksa kısa sürede gizli saklı Twitter hesaplarından canlı maç yayınları başlayabilir. Burada da yine suçu işlediğinizin kesinleştirilmesi gerekiyor. Misal bir filmin galasına gittiniz telefondan filmi yayınlamaya başladınız, yakalanmanız halinde yıl arası hapis cezası istemi ile karşılaşabilirsiniz.

  periscope bilgisayar izleme

  Yayını bitirdikten sonra, video tekrar izlenilebilmek için Twitter üstüne, sadece 24 saat kalmak üzere yüklenir. İsterseniz videonuzu " Save to camera roll" Film şeridine kaydet butonuna tıklayarak telefonunuza da kaydedebilirsiniz. Bu da farklı bir durumu ortaya çıkartıyor. Yani diyelim ki hesabınız keşfedildi ve suçlanıyorsunuz, suçunuzun kanıtlanması için davacı taraf Periscope'dan ve Twitter'dan canlı yayın görüntülerinizi isteyebilir. İşte bu durumda Twitter ve Perisope'un nasıl bir tutum takınacağı bilinmiyor. Yayın haklarına takılan görüntülerin, kayıt özelliğiyle telefonunuza kaydetmeniz başınıza iş açabilir.

  Diyelim ki Twitter'daki takipçilerinize güvenemiyorsunuz ve yayın hakkı ihlali yapacaksınız. Bu durumda Periscope'da ortadaki yuvarlak ekrana tıkladığınızda çıkan ekranda canlı yayının gizli private veya genel olmasını seçebiliyorsunuz. Bu kalpler yayını beğendiğinizi göstermek için kullanılıyor, yayınınız ne kadar çok beğenilirse kalp alırsa arama sonuçlarında ve discovery sekmesinde görüntülenme ihtimali artıyor.

  Yayın sırasında etkileşimi arttırmak için izleyicileriniziden kalp göndermelerini isteyebilir, gelen kalpler için teşekkür edebilirsiniz. Ve yorum özelliği sayesinde yayın sırasında size gelen yorumlara cevap da verebilirsiniz. Verin de beraber ceza alın! Yayın hakları saklı tutulan bir etkinliği izleten kadar izleyen de suçlu konumunda olduğu için, eğer suç işlediğiniz tespit edilirse başta bu yayınınızı izlediğini belli eden kişiler olmak üzere işin içinde kim varsa kanun önünde hesap veriyor!

  Periscope'a Naklen Yayın Yerini Bulma Özelliği Geldi - Tamindir

  Bu sebeple izleyen kişilerin de dikkat etmesi gerekir. Eğer suç olduğunu düşündüğünüz bir yayını izliyorsanız, beğenide de bulunmayın yorum da yapmayın ki "sobelenmeyin! Videolar üzerinde değişiklik yapılabiliniyor mu? Bunun ortaya çıkartacağı sonuçlar nedir? Bu da çok ama çok önemli bir durum. Çünkü eğer birine canlı yayında suç üstü yapacaksanız persicope önemli bir silah olarak kullanılabilir. Özellikle skandalları ortaya çıkartmakta Periscope çok önemli.

  Birini gizlice canlı yayınla rezil etmek de mümkün ve karşı tarafın "Montaj kardeşim bu" demesi de mümkün değil. Çünkü Periscope'da montaj imkanı yok. Aynı zamanda arkadaşlarınız canlı yayına başladığında telefonunuza bildirim de geliyor.

  Recent tags:

  • Samsung telefon güvenlik kodu bulma
  • numaradan mesaj takibi
  • facebook şifre kırma kadınlar kulübü

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web