Iphone yazılım güncelleme hatası 3194

Contents:
 • İlgili sorular
 • iPhone ve iPad'de iTunes Hata Çözümü | Apple Uzmanı
 • Çözülemeyen İOS Güncelleme Hatası 3194 Lütfen Yardım
 • Resmi sitede ise yazan bildi aşağıdaki gibidir.

  İlgili İçerikler Yazarın Diğer İçerikleri. Apple Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası. Sadece isminizi girmenizde yeterlidir.

  iTunes iPhone geri yükleme güncelleme sorunu kesin çözüm

  Spam koruması amaçlıdır ve kesinlikle paylaşılmamaktadır. Artı Puan 0 Eksi Puan   Yanıtla.


  1. iPhone ve iPad’de iTunes Hata 3194 Çözümü.
  2. iTunes Hatasına Çözüm | Sistem Destek Uzmanı.
  3. Çözülemeyen İOS Güncelleme Hatası Lütfen Yardım » Sayfa 1 - 1.

  Akbank Direkt Şifre Alma. Akbank direkt şifre ile internet bankacılığının keyfini doya doya çıkarabilirsiniz.

  İlgili sorular

  Bankamatikten yapacağınız işlemlerin çok daha fazlasını, bir bankadan temin edeceğiniz hizmetlerin hemen hepsini direkt Android Pil Yüzdesi Gösterme. Android Pil Yüzdesi Gösterme Android cihazlarda birçok özellik olmasına rağmen bir o kadarda karışık olabiliyor. İtunes üzerinden kurtarma işlemine kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Bu yöntem kesinlikle çalışıyor diye bir şey yok.

  “iTunes 3194 Hatası ve Çözümü” üzerine 2 yorum

  İkinci bir yöntem olarak ios cihazınızın ipsw dosyasını indirerek manuel olarak yükleme yapmaktır. Bu şekilde doğru ipsw dosyasını yükleme yaparsanız hata alma şansınız yoktur. Aşağıdaki linkten ipsw yükleme linkine tıklayarak cihazınız için yükleme dosyası indirebilirsiniz.

  iPhone ve iPad'de iTunes Hata Çözümü | Apple Uzmanı

  Cihazınız için doğru ipsw yükleme dosyasını indirmezseniz yükleme işlemi yapamazsınız. Cihazınız kitlenip bozulma riski olabilir. Apple cihazınızın modeli cihazın arka alt kısmında model olarak yazmaktadır. Bu bilgiyi kullanarak doğru ipsw dosyasını indirebilirsiniz.

  Çözülemeyen İOS Güncelleme Hatası 3194 Lütfen Yardım

  Üçüncü bir yöntem olarak farklı bir bilgisayar ve interneti kullanarak kurtarma işlemi yapabilirsiniz. Bu üç yöntemi de deneyip hatayı almaya devam ederseniz yorum kısmından yaptığınız işlemleri bildirebilirsiniz. Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere adımı, e-posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

  Recent tags:

  • Keylogger pentru windows 7
  • başkasının cep telefonuna gelen mesajları görme
  • spy app iphone erkennen

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web