Müşteri cari takip programı ücretsiz

Contents:
 • Müşteri Takip ve Veresiye Defteri Ücretsiz Sürüm (Muhasebe) İndir - Gezginler
 • ÜCRETSİZ veresiye cari takip müşteri takip
 • Hatasız, kısıtlamasız…
 • O kadar ücretsiz program denediniz fakat şimdi
 • Fatura arama kriterleri güncellendi Fatura arama bölümünde fatura no, fatura türü gibi kritere göre arama eklendi. Cari'ye banka ve kredikartı ile yapılan işlemlerdeki sorunlar gideirldi. Kullanıcı yetkileri düzenlendi Kullanıcıların cari hesaplar bölümündeki yetkileri düzenlendi. Cari hesap raporları detaylandırıldı Cari hesap bölümünde arama kriterlerine göre raporlama sağlandı. Alfanumeric barkod girişi sağlandı Stok kartlarında barkod tanımlaması hem sayı hemde rakam içerebilecek şekilde düzenlendi.

  Cari Kartlarda listeleme Değiştirildi Cari kart bölümünde listeleme ekranına müşteriye ait telefon ve mail eklendi. Toplu stok raporu düzenlendi Toplu stok raporunda kalan bakiye detaylı gösterildi. Fatura basma içeriği geliştirildi Fatura basarken yetkili, telefon ve sevk adresi bölümleri eklendi.

  Müşteri Takip ve Veresiye Defteri Ücretsiz Sürüm (Muhasebe) İndir - Gezginler

  Satış ekranında birim fiyat sorunu düzenlendi. Satış ekranında ürünün kdv dahil seçilmesi durumundaki baskı hatası giderildi. Cari ekranında arama kriterine göre raporlama Cari hesap ekranında aradığınız kritere göre raporlama özelliği eklendi.


  1. Madem ücret ödemek istemiyorsunuz bari en iyisini kullanın.;
  2. !
  3. Veresiye : Profesyonel Cari Hesap Programı.
  4. evil keylogger v3 indir!
  5. .
  6. ÜCRETSİZ Cari Takip Ön Muhasebe Programı İndir - Gezginler;

  Cari hesap banka işlemlerindeki sorun giderildi. Cari hesap bölümünde banka ve kredi kartı ile yapılan işlemlerdeki sorunlar giderildi. Farklı barkod girişi eklendi Stok kartı tanımlama ekranında harf içeren barkod tanımlama özelliği eklendi. Barkod düzenleme işlevi eklendi Stok kartları bölümünde düzenleme yapılması durumunda barkodun düzenlenmesi özelliği eklendi. Cari Hesap Ekstresi düzenlendi Cari hesap ekstresinde sorunlar giderildi.

  Toplu rapor alınması sağlandı. Satış ekranındaki iskonto hesaplaması düzenlendi Satış ekranında, ürünlerin iskontolu satışının hesaplanması sorunu giderildi.

  Kolay Cari Takip Programı

  Otomatik barkod oluşturma eklendi. Stok kartı tanımlarken hem gramajlı hemde standart ürünler için otomatik barkod tanımlama özelliği eklendi. Gramajlı ürünlerin barkodlu satışı eklendi Satış ekranında gramajlı ürünlerin barkodlu satış desteği eklendi. Gramajlı ürünlerin stok tanımlaması eklendi. Stok kartlarına gramajlı ürün ekleyebilir ve barkod oluşturabilirsiniz. Stok kartlarında bilgi görüntüleme aktifleştirildi  Stokkartları bölümünde ürünlerin üzerinde gezerken bilgileri sağ tarafta görüntülendi.

  Kar zarar analiz raporu düzenlendi. Kar-zarar analiz raporu düzenlenerek raporlaması genişletildi. Stok kartlarında stok raporu maliyet ve satış analizine göre detaylandırıldı. Fatura Düzeltme İşlemi Eklendi. Programdaki alış ve satış faturaları düzeltme işlevi yenilendi. Otomatik Fatura No ekleme  Fatura keserken, son kesilen fatura numrasını arttırarak otomatik yazdırma fonksiyonu eklendi.

  Kullanıcı Yetkileri Yenilendi Kullanıcıların kasa ve fatura işlemlerindeki yetki girişleri yenilendi. Vadeli satışlarda vade tarihi seçeneği eklendi  Satış faturasını Açık Hesap olarak kaydedilen satışlarda vade tarihi seçeneği eklendi.


  • telefon uzaktan izleme.
  • Ücretsiz Ön Muhasebe Programı,Verim KOBİ Ticari Yazılımları.
  • bir kisiyi takip etme programi.
  • (2.x' den 2.9.x' e Geçiş);
  • bilgisayar ve kontrol mühendisliği.
  • Toplu Stok Raporu detaylandırıldı Toplu stok raporu ürünlerin maliyet ve satış fiyatlarına göre detaylandırılıp düzeltildi. Program ana Ekranına Satış Analiz bölümü eklendi Ana ekranda günlük satışların hızlı bir şekilde raporlanması sağlayan analiz bölümü eklendi. Detaylı Kullanıcı Yetkilendirmesi Yeni versiyonda kullanıcıların ekleme, düzenleme, silme ve raporlama gibi yetkilerini detaylı ayarlayabilirsiniz.

   Rapor-Fatura Tasarım Alanı Yenilendi Fatura ve tasarım işlemlerini daha kolay ve hızlı yapabilirsiniz. Kullanıcı Dostu Arayüz Görselliği arttırılmış butonlar ve hızlı ekran geçişleri eklenmiştir. Hatırlatma Modülü Taksit işlemlerinizi anasayfa giriş ekranından takip edebilir günü gelen taksitlerinizi görebilirsiniz. Esnek Raporlama Sistemi Raporlar istediğiniz sıralamaya göre sıralanamakta rapor tasarımlarınıza cok daha hızlı ve kısa sürede cevap verilebilecektir.

   Etiket baskı sistemi esnek hale getirildi. Kullanıcı Merkezli Sistem Geliştirilmiş alt yapısı sayesinde kullanıcı firmaların istekleri doğrultusunda yeni moduller kısa sürede hazırlanıp programa entegre şekilde çalışabilecektir. İşlem Detayları Arttırıldı Çek-Senet işlemlerinde taksit işlemlerinde cari takip sisteminde ekstradan detaylandırmalar eklenip bilgileriniz daha net şekilde korunması sağlandı.

   Sistem otomatik olarak yeni versiyonu kontrol edecek, onaylamanız durumunda yükleme işlemine başlayacaktır. Yeni sürüme geçiş işlemlerinde herhangi veri kaybı söz konusu değildir. Antivirüs programı kullanıyorsanız kurulum esnasında sorun yaşamamak için antivirüs programınızı geçici olarak devre dışı bırakmanızı tevsiye ederiz. Moka sanal pos ara yüzü sadece internet bağlantısı ile 7x24 bütün kredi kartlarından kesintisiz tahsilat sağlayabileceğiniz gelişmiş yazılım çözümüdür.

   Moka'nın gelişmiş güvenlik sistemleri, firmaların tahsilatlarını internet üzerinden 7 gün 24 saat hızlı ve güvenli bir şekilde yapmalarını sağlar. Moka ile sanal ödemelerinizi filtreleyebilir, detaylarını inceleyebilir ve hızlı iade işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Hesaplı satış avantajları ile hemen kullanın. Hızlı ve güvenli tahsilat: Kredi kartı tahsilatlarınızı kısa sürede gerçekleştirmenizi ve 3D güvenlik hizmeti uygulama bünyesinde mevcuttur. Bilgisayarınızda kullanmanız için internet bağlantısı yeterli: Sanal ödeme işlemlerinizi gerçekleştirmek ve eski işlemlerinizle ilgili süreçleri takip edebilmeniz için sadece internet bağlantısı yeterli.

   Bütün kredi kartları için taksitli satış imkânı: Kart ayırt etmeksizin tüm bankalara ait kartlardan taksitli satış gerçekleştirebilirsiniz. Yabancı kartlar ile işlem yapabilme: Yabancı kart ve para birimleri üzerinden tahsilatlarınızı gerçekleştirebilir iade ve iptal işlemlerinizi kontrol edebilirsiniz. Konum zaman gözetmeksizin her an her yerden ödemelerinizi güven içerisinde tahsil edebilirsiniz. Hafta İçi ve Cumartesi Günleri Giriş  Üye Ol         Bize Ulaşın: ÜCRETSİZ Cari Takip Ön Muhasebe Programı Basit arayüzü sayesinde kolay kullanılabilir, çok fazla işlem karmaşası gerektirmeyen, barkod desteği ile sadece müşteri, stok ve satış işlemlerini yapabileceğiniz, yaptığınız işlemlerin detaylı raporunu alabileceğiniz bir program mı arıyorsunuz?

   Cari Kart Modülü - Sınırsız Cari Hesap kartı tanımlama - Sınırsız grup tanımlama - Cariye Stoklu-Stoksuz Satış - Cariye kasa'dan ödeme ve tahsilat yapabilme - Cariyi borçlandırma ve alacaklandırma işlemleri - Tahsilat ve ödeme makbuzu kesme - Cari hesap ekstresi, Toplu Cari raporu ve cari işlem raporu alabilme. Raporlama Sistemi - Cari kartlara ait Hesap ekstresi, Toplu cari raporu v.

   Fatura Modülü - Alış, Satış ve İade faturası düzenleme - Hızlı parekende satışı yapabilme - Standart ve gramajlı ürün barkod desteği - İsaliyeyi fatura dönüştürme - Fatura makbuz basımı - detaylı alış, satış ve iade faturası raporlama. Kasa Takip Modülü - Kasadan ödeme ve tahsilat işlemleri - Kasadaki kalan bakiyeyi görme - Kasa'dan banka'ya virman yapabilme - İki tarih arası detaylı raporlama.

   Banka Takip Modülü - Sınırsız banka hesabı tanımlama - Banka hareket girişi yapabilme - Banka'dan Bankaya veya Banka'dan Kasaya virman yapabilme - Banka hareketlerini detaylı raporlama. Taksit Takip Modülü - Otomatik taksitlendirme Modülü - Vadesi gelen taksitleri ana ekranda uyarma - Taksitlerin tahsilat ve ödeme işlemleri - Detaylı taksit raporu alabilme. Diğer Özellikler - Hızlı fiyat sorgulama ekranı - Hızlı günlük satış analizi - Vadesi gelen veya geçen taksit hatırlatma - Otomatik güncelleme - Fatura ve rapor dizaynını kullanıcının kendi yapabilmesi.

   Fatura açıklaması, stok işlem açıklamasına eklendi. Cari işlemlerdeki taksit işlemler bölümüne sağ tıklayarak taksitlere gildebilme özelliği eklendi Sistemsel hatalar giderildi. Stok kartları bölümündeki işlem kayıtlarına sağ klik yaparak 'Faturayı Görüntüle' seçeneği eklendi. Fatura iptal etme seçeneği eklendi Cari kart bölümüne 'Kargo Fişi Yazdırma' özelliği eklendi Cari kartlarında müşteriye ait banka hesap bilgilerini tutulacağı bölüm eklendi Depo hareket raporu düzenlendi Sadeleştirildi Taksit bölümüne detaylı rapor alma özelliği eklendi Ana ekrandaki vade hatırlatma bölümüne işlem bakiye alanı eklendi.

   Toplu SMS Gönderim modülü eklendi. Alış-Satış faturasına Tevkifat işlemleri eklendi. Cari İşlem Raporuna evrak no alanı eklendi. Her kayıdın kimin tarafından yapıldığı, değiştirildiği bilgisinin tutulması kayıt geçmişi. Modüller arası tuşlar ile geçiş. Barkodun her yerde her listede kullanımı. Özel kod listelerine uymaya zorlama. Sorgular modülü ile SQL dilini kullanarak istediğiniz raporu kendiniz oluşturabilirsiniz. Koşullu biçimlerdirme ile listeleri istediğiniz koşula göre renklendirebilme. Kur geçmişi ve raporları. Stok sıfırın altında iken satış yaptırtmama özelliği.

   Satış da stok sıfırın altındaysa uyarma özelliği. Stok mevcudu eksiye düştüğünde bile satış yaptırtabilme. Liste içerisinde kelime arama özelliği. Belge Onayı ile Onay Yetkisi olan kullanıcıların belgeleri onaylaması veonaylanan belgelerin silinememesi. Bağımlı stok birimi tanımı yapabilme 1 kolide 24 adet vardır gibi bir tanım yapabilme. Stoğun depo mevcutlarını görebilme. Stok kartına lokasyon tanımları yapabilme, lokasyonlarla Alış Satış ve stok lokasyon hareketleri yapabilme.

   Stoğa ait tüm alış, satış ve alternatif fiyatların tanımlanabilmesi. Stoğa sınırsız sayıda resim ekleyebilme.

   ÜCRETSİZ veresiye cari takip müşteri takip

   Stok kartına anında barkod tanımlayabilme. Stoklara otomatik barkod üretebilme ve Barkod yazdırma. Barkodları her türlü etikete yazdırabilme ve özel barkod yazıcıları ile çalışabilme. Üretilecek stoğa hızlı üretim için hammadde listelerini stok kartı penceresinde girebilme. Farklı para birimleri ile stok fiyatı verebilme.

   Stoğa birden fazla türde barkod tanımı yapabilme. Özel kodlar ile istediğiniz özel tanımı ekleyebilme. Fiyat ayarlama ile toplu satış fiyatı ayarlama. Kdv ayarlama ile stok kdv lerinin toplu düzenlenmesi. Stok seri numaraları ve garanti takibi. Barkoda özel birim, fiyat ve departman bilgisi tanımlayabilme. Cari karta para birimi tanımlayabilme böylece bakiyesini hep seçtiğiniz para cinsinden görebilme. Cari karta varsayılan fiyat verebilme. Cari karta vade tanımı yaparak her fatura kesildiğinde otomatik vadelendirebilme. Cari karta fatura adresi ve sevk adreslerini farklı girebilme. Cari risk limiti verebilme.

   Cari karta özel plasiyer tanımı yapabilme müşteri temsilcisi atamak gibi. Cari kartı adresler modülüne kopyalayabilme. Cari karta özel fiyat ayarlaması. Cari karta sınırsız resim ekleme. Farklı para birimlerinden fatura kesebilme. Faturayı, nakit ile kapatabilme. Faturayı, banka havalesi kapatabilme. Faturayı, taksit ile kapatabilme. Faturayı pos kart ile kapatabilme. Faturada Plasiyer seçebilme özelliği.

   Plasiyer Kâr marjını belirleyebilme. Faturada, o fatura için toplam plasiyer primini hesaplayabilme.

   Hatasız, kısıtlamasız…

   Faturada tek tuş ile tüm KDV leri iptal edebilme. Faturaya birden fazla irsaliye bağlantısı yapabilme. Faturada hizmet ve masraf satırı ekleyebilme. Faturada sınırsız dip iskontosu uygulayabilme. Faturada 4 adet satır iskontosu ekleyebilme. İskontoyu tutar olarak girebilmek.

   İskontoyu yüzde olarak girebilmek. Faturada net indirim uygulayabilme. Satış faturası içinde net kârını görebilme. Satış faturasında satılan ürünlerin hangi alış faturalarından çıktığını görebilme FIFO. Fatura içinde stoğun fatura carisine göre hareketlerinin alınabilmesi. Faturaya vade ekleyebilme Cari kartta daha evvel belirtilmiş vadenin otomatik eklenebilmesi. Faturada 4 satır açıklama ekleyebilme.

   O kadar ücretsiz program denediniz fakat şimdi

   Faturada sevk tarihi yazabilme. Faturada sevk adresi yazabillme. Faturadaki masraf satırlarının stokların maliyetine ağırlıklı ortalamasın göre dağıtılabilmesi. Fatura ekranından çıkmadan yeni kayıt ekleyebilme. Faturanın para biriminin tek tuş ile değiştirebilir stok fiyatlarının otomatik farklı para birimlerine çevrilmesi. Alış faturalarında farklı depolardan giriş yapabilme özelliği. Satış faturalarında farklı depolardan çıkış yapabilme özelliği. Faturanın tüm yazıcılardan çıktı alınabilmesi. Fatura tasarımının sürükle bırak yöntemi ile kullanıcı tarafından tasarlanabilmesi. Faturada iken stok kartını açabilme.

   Faturada Seri-No nun otomatik artma özelliği. Faturada farklı birimler ile satış yapabilme. Alış-Satış iade faturaları kesebilme. Barkod ile hızlı satış yapabilme. Bir stoğa ait alış fiyatları değiştiğinde otomatik olarak fiyat güncelleme ekranı gelmesi. Fatura içerisinde faturaya bağlı irsaliyeleri görebilme ve bunlar üzerinde belgeno, tarih, irsaliye numarası ve özel kodlarını düzenleyebilme. Fiyat farkı faturası kesebilme: Fiyat farkı faturaları alış faturalarına bağlandığında maliyeti etkiler. Masraf - Hizmet ve iskonto kartları oluşturabilme.

   Faturada stoğun birim döviz fiyatının yazılıp otomatik TL karşılığının hesaplanıp TL birim fiyatı alanına yazılması. Faturada aynı barkoda sahip satırların tek bir satırda toplanması. Faturadaki stokların seviyelerini görebilme. Faturada her satırın maliyetinin görülmesi. Faturada her satırın kârının görülmesi. Periyodik fatura planı yaparak günlük-haftalık-aylık otomatik fatura oluşturabilme. Periyodik faturaların yazdırma yöneticisi ile yazdırılması.

   Faturalandırılmamış İrsaliyenin tek tuş ile faturalandırılması. Fire fişi ile fiilen eksilen ürünlerin mevcuttan düşülmesi. Devir fişi ile stokların mevcut değerlerini girme. Depo bazında lokasyon tanımlama özelliği. Mal sayım fişleri ile hızlı sayım yapabilme. Sayım raporları ile günlere yayılmış sayım yapabilme. Sarf fişi ile firma içerisinde tüketilen ürünlerin mevcuttan düşülmesi. Tek ekranda depolardaki mevcut stokları görebilme.

   Depolar arası stok transferi yapabilme. Üretim reçeteleri ile üretim emirleri verme.. Üretilen ürünün maliyetini çıkartabilme.. Çoklu mamül üretimi Ürün parçalama.. Fason olarak başka bir firmaya yaptırılan mamüller için mamül, yarımamül, hammadde takibini yapar. Verilen fason ve alınan fason fişleri ile hem dışarı verilen fason üretimleri hem de fason olarak kendi ürettiğimiz mamüller takip edilebilir.

   Kaydedilen fason fişleri fişin tipine göre stok hareketlerinde bir giriş veya bir çıkış hareketi oluşturur. Fason fişlerinin carilere etkisi ise dekont ya da faturalarda bir hizmet faturası olarak gerçekleşir. Hızlı üretim ile hammaddeleri önceden tanımlanmış ürünleri hızlı üretme. Hızlı üretim reçeteleri oluşturabilme. Üretilen ürünün maliyetini çıkartabilme. Teklifi tek tuşla siparişe çevirme. Siparişin içerisindeki stokların karşılanma durumunu tek tek görebilme. Siparişleri tek tuş ile faturalayabilme.

   Siparişte KDV tevkifatı uygulayabilme. Sipariş hazırlama modülü ile özel sipariş hazırlama denetimi. Siparişte sevk adresi girişi. Siparişin Üretim durumunun izlenebilmesi Üretim aşaması çalışırken bağlı siparişin üretim durumunun çalışması. Siparişlerde ve tekliflerde aynen faturadaki gibi iskonto, masraf, hizmet satırları ekleyebilme.

   Borç-alacak dekontları oluşturabilme cariyi belgesiz borçlandırma veya alacaklandırma. Toplu Dekont ile birden fazla kişiyi periyodik borçlandırabilme. Toplu Dekont ile personel maaşlarının ayarlanması. Aynı kasaya farklı para birimleri ile para atabilme. Masraf Carisi ile başka cari hesap adına ödeme yapmak Avukatlık ve Müşavirlik ofisleri için çözüm.

   Pos kart banka komisyon oranlarının girilebilmesi ve otomatik kesintileri hesaplanması. Carinin borcunu ve alacağını taksitlendirebilme. Taksit de peşinat alma.

   Recent tags:

   • Keylogger silme turkhackteam
   • müşteri kayıt takip programı
   • samsung telefonda ses değiştirme programı indir

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web