Bilgisayardan site engelleme windows 7

Contents:
 • SÄ°TE YASAKLAMA
 • İşyeri Site Engelleme [ACIL]
 • Kendı PC m Den Site engellemek
 • Windows 7’de Programsız Site Engelleme (Çocuk Kilidi Koyma) - goxm.net
 • SÄ°TE YASAKLAMA

  Öncelikle iyi akşamlar arkadaşlar, işyerimde çalışanlarımın facebook,twitter vb. Yani mesela izin verilen 3 site harici engelli olacak.. Program free olursa çok güzel olur. Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler. Bu mesaja 1 cevap geldi. Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

  İşyeri Site Engelleme [ACIL]

  Sistem altyapısı konusunu biraz daha çok açarsanız sevinirim. Üstadım profesyonel olarak bir altyapı yok.. Eğer bir program sayesinde engelleyebilirsek tüm makinalara tek tek kurdurabilirim sorun değil. Evren ve aptallığın sınırı yoktur. Ancak ilkinden emin değilim. Host dosyasını kullanarak engelleyebilirsiniz. İzmirin dağlarında çiçekler açar. Host dosyası üzerinden engelleme için bir konuya rastladım ama pek birşey anlamadım host dosyasına sadece girilebilecek siteler yazılıp ayarlanıyordu..

  Ama onun öncesinde ağ bağlantılarından birşey ayarlanıyordu.. Sonrada kısıtlı hesap oluşturup admin hesabına şifre koyunca en güvenlisi bu oluyor sanırım.. Ama windows 7'de o ayar kısmını bulamadım.

  Site yasaklama

  Can06fsi Host dosyası üzerinden engelleme için bir konuya rastladım ama pek birşey anlamadım host dosyasına sadece girilebilecek siteler yazılıp ayarlanıyordu.. Yukarıdakiler gibi girilmek istemediğiniz siteleri yazın. Ben tam tersini istiyorum bizim işimzi görecek 3 tane site var bu 3 siteyi yazıyorsunuz hosts dosyasına ama haricinde ağ bağlantılarından tcp ile ilgili bir ayar yapıyorsunuz ve bu şekilde o 3 site hariç girişi engelleniyor ama Windows 7'de o ayarları bulamadım.

  Kendı PC m Den Site engellemek

  Windows 7de farklı sanırım.. Patronum belirli siteleri tüm bilgisayarda engellememi istedi bana yardımcı olursanız sevinirim. Tüm bilgisayarlar servera bağlı. Bizim şirketimizde mb internet var.

  Windows 7’de Programsız Site Engelleme (Çocuk Kilidi Koyma) - goxm.net

  Hani kota geçilmese çok da dert etmicem ama kota geçiyor. Gerçekten çok güzelmiş elinize sağlık.

  Artık bizim oğlanı bilgisayar başından alcamda. Neler yapacak onu kestiremiyorum. Bi şekilde bunlardan uzaklaştırmak lazım. Vakit , belkide sahip olduğumuz en değerli şeylerden biridir ve her değerli şey gibi hızla akıp gider , çocukların ve çocuk yaştaki gençlerinde vakitlerini bilgi edinerek veya kendilerini geliştirecek faydalı.

  Programsız Uygunsuz Sitelere Girişi Engelleme (Kesin Çözüm)

  İlgili Yazılar Bir programın internete bağlanmasını eng Yorum yapılmamış Kas 28, Yorum yapılmamış Şub 24, Yorum Ekle Cevabı iptal et E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Velociraptor Bir tıkla güvenilir Velociraptor Email atanların ip Necmi Email atanların ip adresle Google - Yandex - Microsoft.


  • Programsız site engelleme?
  • Kendı PC m Den Site engellemek - Uzmanına Sorun Forumu - CHIP Online Forum.
  • İstenmeyen siteleri engelleme: İstenmeyen web siteleri nasıl engellenir?!

  Recent tags:

  • Windows keylogger windows vista
  • icloud dan takip
  • avea çocuğum nerede paketi

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web