Iphoneda sesli mesaj dinleme

Contents:
 • Iphone kullanıcılara gizli TURKCELL kazığı muhakkak okuyun...
 • Visual voicemail - iPhone, iPhone Yardım
 • iOS Cihazlarda Gelen Mesajı Sesli Okuma Özelliği
 • iPhone kullanıcılarının şikayetçi olduğu 'Sesli Mesaj' özelliğini kapatmak çok kolay
 • Recommended Posts
 • Iphone kullanıcılara gizli TURKCELL kazığı muhakkak okuyun...

  Sesli mesajınızı tamamladıktan sonra parmağınızı kaldırdığınızda mesajınız karşı tarafa iletilmiş olacaktır. Eğer mesajınızı kaydettikten sonra göndermeden silmek isterseniz, çarpı simgesine basarak mesajı silebilirsiniz. WhatsApp iPhone uygulamasında bir sesli mesaj aldığınızda onu hem kulak mikrofonundan hem de telefonunuzun hoparlöründen dinlemeniz mümkündür. Bunun için gelen sesli mesajda oynat tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

  Uygulamada dinlediğiniz sesli mesajın yanındaki mikrofon simgesi mavi, dinlemediğiniz sesli mesajların yanındaki mikrofon simgesi yeşil görünür. WhatsApp iPhone uygulamasının sesli mesaj özelliği hakkında düşüncelerinizi yorum bölümünde aktarabilir, sitemizde görmek istediğiniz diğer nasıl yapılır başlıklı yazı konularını belirtebilirsiniz. Uygulama içi sesleri kapatabiliyoruz ama ses kaydı sırasında ses çıkıyor o nasıl kapatılır? Oyun çocukluğumuzdan itibaren hayatımızın her anında bizimle birlikte olan bir parçadır. Üye Girişi Kayıt Ol.

  Peki, WhatsApp iPhone uygulamasında sesli mesajı nasıl göndereceksiniz?

  Visual voicemail - iPhone, iPhone Yardım

  Peki, WhatsApp iPhone uygulamasında gelen sesli mesajları nasıl dinleyeceksiniz? Bu yazı kere okundu. WhatsApp iPhone whatsapp iphone sesli mesaj whatsapp iphone sesli mesaj alma whatsapp iphone sesli mesaj gönderme whatsapp iphone sesli mesaj nasıl gönderilir WhatsApp sesli mesaj whatsapp sesli mesaj nasıl dinlenir whatsapp sesli mesaj nasıl gönderilir whatsapp sesli mesaj nasıl silinir whatsapp sesli mesaj özelliği nasıl kullanılır. Site Yorum Bir adet yorum var. Bir yorum bırak Cevabı iptal etmek için tıklayın.

  iOS Cihazlarda Gelen Mesajı Sesli Okuma Özelliği

  İsim gerekli E-Posta gerekli Website. Ofis Mobilyası Seçerken Dikkat. Rate this topic 1 2 3 4 5. Posted September 23, Telefon bolumundeki sesli mesaj nedir? Bir ise yariyor mu?

  iPhone Hakkında Bilmediğiniz 8 İşe Yarar Özellik

  Yanlislikla elim dokunuyor biyeri ariyor. İptal etme sansi var mi jb li telefonda??


  1. whatsapp ek programlar.
  2. iPhone'unuzda Visual Voicemail'i ayarlama.
  3. Visual Voicemail'i ayarlama.
  4. görsel programlama hasta takip programı.
  5. otobüs takip programı indir.

  Share this post Link to post Share on other sites. Posted September 24, Sesli mesaja dokununca " sesli mesaja baglanamiyor" yaziyor iyi oldu bu tavsiye ederim.

  iPhone kullanıcılarının şikayetçi olduğu 'Sesli Mesaj' özelliğini kapatmak çok kolay

  Posted September 25, Posted November 24, No Voice Mail diye bir tweak var. Bu tuşu ortadan kaldırıyor. Create an account or sign in to comment You need to be a member in order to leave a comment Create an account Sign up for a new account in our community. Register a new account.

  Recommended Posts

  Sign in Already have an account? Recently Browsing    0 members No registered users viewing this page.


  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web