Iphone 8 Plus arama kaydı kaç günlük

Contents:
 • 'Apple, tüm arama geçmişinizi 'habersiz' kaydediyor' - Sputnik Türkiye
 • Çağrı iPhone, 7 Geçmiş (Plus) Kurtar nasıl / 6s (Plus) / 6 (Plus) / 5s / 5
 • İlgili sorular
 • Recommended Posts

  • iPhone Çağrı Geçmişi Kurtarma - iPhone Çağrı Geçmişi Kurtar nasıl?
  • Yurtdışından iPhone X almak için bilmeniz gerekenler (Yurtdışından telefon getirme rehberi).
  • telefondan kişinin nerede olduğunu bulma programı?
  • iPhone'da silinen aramaları geri getirmek?
  • 'Apple, tüm arama geçmişinizi 'habersiz' kaydediyor';
  • Onlar indiriyorsunuz!
  • iPhone'dan arama geçmişini kurtarmak için 3 yolu.

  Doğru olanı, büyük olasılıkla en son birini seçin ve ardından 'İndir' tıklayın. Bu süreç iPhone'da arama geçmişini kurtarmak için sadece birkaç dakika sürer. Unutmayın ki, eğer güvenlik konusunda herhangi bir endişeniz olması gerekmez, indirilen dosya sadece sizin tarafınızdan saklanır.

  İphone arama kaydı

  Tarama işlemi tamamlandığında, ayrıntılı olarak yedekleme dosyasının içeriğini önizleme yapabilirsiniz. Eğer bilgisayar veya iPhone'unuza kurtarmak istediğiniz öğeyi işaretleyin. Bir iphone arama geçmişini kurtarma hakkında yukarıdaki bilgilerden, şimdi durum kurtarıldı edilebileceğinden emin olmalıdır.

  'Apple, tüm arama geçmişinizi 'habersiz' kaydediyor' - Sputnik Türkiye

  Teknik olarak fikirli iseniz, yukarıdaki yöntemler Excel, CSV veya HTML dosyası biçiminde çağrı tarihinin ihracat izin verdiğini bilmek ilginizi çekebilir. Gerekirse Ayrıca, pencerenin sağ üst köşesindeki 'Yazıcı' simgesini tıklayabilirsiniz. Biz gerçekten bu okurlarımıza ve sadık müşteriler için yararlı olmuştur umuyoruz.

  Create an account or sign in to comment

  Başka önerileriniz varsa biz sizden duymak mutluluk olacaktır. Ürün ile ilgili sorular?

  Çağrı iPhone, 7 Geçmiş (Plus) Kurtar nasıl / 6s (Plus) / 6 (Plus) / 5s / 5

  Toolkit transfer yönetici Uygulamalar. Nasıl iPhone arama kayıtlarına kurtarabilirim? Ücretsiz Deneyin Şimdi Satın. Bizim iPhone bağlayın ve tarayın çağrı geçmişini kurtarmak için, bilgisayarınıza iPhone bağlamak gerekir. Önizleme ve iPhone'dan arama geçmişini silinmiş kurtarmak Program iPhone tarayarak tamamlandıktan sonra, bu bulunmuştur her kurtarılabilir verileri sunacak.

  Biz net olabilir sanmıyorum. Bu Ücretsiz Deneyin Ücretsiz Deneyin geri iCloud'a yukarı veya yerel bilgisayarınıza bir iTunes varsa, aşağıdaki yollardan birini artmış olmalıdır. Önizleme ve iTunes yedekten iPhone çağrı günlüğünü kurtarmak dr.

  İlgili sorular

  Ne istediğinizi sadece kurtarın. Aramayı bekletmeye alma Sesi kapat'ı basılı tutun. Yok CDMA ağlarında bir aramayı bekletmeye alamazsınız. LTE de dahil olmak üzere hücresel veri ağlarının kullanımları arasındaki farklılıklarla ilgili daha fazla bilgi edinin. İstenmeyen telefon aramalarını üçüncü taraf uygulamaları ile tespit edin ve engelleyin. Mon Oct 23 Teşekk�rler - size nasıl daha iyi yardımcı olabiliriz?

  Recommended Posts

  Ben 4s kullanıyorum 5 ile bir fark varsa bilemem ama 11 günlük kayıtları gösteriyor. Dolayısıyla arkadaşta bir sorun var olarak gözüküyor.


  • takip mobil mesaj;
  • İphone son cevapsız çağrı sayısını arttırmak (içeri !!!!) » Sayfa 1 - 1?
  • vatan bilgisayar ürün takip etme.
  • İphone son aramalar - iPhone ve iPad Türkiye Soru Cevap.
  • bilgisayara casus program kurma!
  • çocuğum nerede servisi turkcell.
  • 2 Cevaplar.

  O normale dönse yeterli. Jb ye bir ihtiyaç kalmıyor. Evet haklısınız ben anlamamışım tam olarak. Benim 4s varken de böyle bişey olmuştu ama benim ihtiyacım olmadığı için tınlamadım: Iphone 5 kullaniyorum ve carsamba sabahinjn kayitlari cevapsiz dahil bulunuyor. Ben gunde gorusme yapıyorum ve bir onceli gunun cagrıları bile gorunmuyor.

  Recent tags:

  • Keylogger windows vista gratis español
  • iphone 8 yazılım güncelleme manuel
  • virüs ve casus yazılım taraması

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web