Iphone 6s Plus servis takip

Contents:
 • Gürgençler
 • Sık Sorulan Sorular
 • Pupa Yetkili Teknik Servis
 • Today at Apple oturumlarımıza katılın.
 • Yenisinde de ölü piksel oluyor. Geçen hafta iPhone SE cihazımı teknik servise teleservice firmasina garanti kapsamında gönderdim.

  Gürgençler

  Cihazımda sol taraftan ekran sararması, batarya ısınması, şebeke ve wi-fi bağlantı kopmaları, ses azlığı gibi bir kaç problem mevcuttu. Daha önce kardeşimin telefonunu aynı yere gönderdiğimizde böyle bir geri dönüşle karşılaşmamıştık. Nedir bu üst seviye bir bilgilendirme yapma imkanınız var mı acaba. Apple onarım merkezine göndermişler. Onlar değişim olup olmayacağına karar verecekler. Anladım teşekkür ediyorum, peki değişim olmaması durumunda ekran batarya gibi parçaların tamiratı ya da değişimi yapılır değil mi gönderdiğim gibi dönmez geri.

  Bazen garanti kapsamında değil diyerek gönderdikleri oluyor. Kullanıcı hatası yoksa çözüyorlar sorunu.

  Sık Sorulan Sorular

  Normalde swap cihazın da garantisi vardır. Ama yamulma, eğilme cihazı garantiden çıkarmış olabilir. Merhaba Fatih abi benim bir sorum olacak. Benimle beraber biri daha telefon vermiş ve ikimize de aynı takip numarasını vermişler açıkçası böyle bir şeyi hiç beklemezdim aşırı saçma geldi. Telefonu ısınma, donma, batarya sıkıntısı, wifi kopması, ekranda sararma ve home tuşu zor çalışıyor diye verdim. Telefon da ufak tefek çizikler vardı. Bugün teknik servisten cihaz gövdesinde kaza ile oluşmuş ezilme veya eğilme var garanti dışıdır diyip yeni cihaz için tl istiyorlar.

  Ama telefonum da ciddi ezilme, eğilme vs hiçbir şey yoktu. Neden böyle olmuş olabilir yanıtlarsan çok sevinirim abi. Aynı takip numarasını vermeleri pek mantıklı değil. Ama ufak tefek ezik ve çizikler cihazı garantiden çıkarabilir de. Ezik, darbe yoksa cihazı teste alırlar. Test sonucuna göre ya pil arızalı deyip ücretsiz değişim yaparlar. Ya da pil sağlam diyerek güncelleme.

  Sırırlama gibi yazılımsal yöntemler denerler. Merhaba telefonu düşürmedim su da gelmedi diye biliyorum fakat ekran yeşil oldu sonradan mora döndü garanti kapsamına girer mi.

  Pupa Yetkili Teknik Servis

  Merhaba ıphone7 s telefonun alıcısından ses gelmiyor. Su teması varsa garanti kapsamında işlem yapılmaz. Toz, kir veya kullanıcı kaynaklı olmayan bir arıza varsa, garanti kapsamında tamir edilir. Elif hanım sıvı temasında arıza giderme durumu yoktur. Özel servisler bu işlemi yapar sadece. O zaman da garantiniz yanar. Telefonum iphone 7 telefonu sallayınca kameradan ses geliyor bir çok kişi telefonu düşürünce olur dedi bir de video çekince ve telefonu sallayınca o bu ses videoyada dahil oluyor.

  Servise götürmeniz sorun değilse bir götürün. Belki tamir veya değişim yapabilirler. Servise götürünce yorumlardan okuduğum kadarıyla telefonda farklı sorunlar da çıkıyor açıkcası telefona bir şey olmasından korkuyorum. Bir kaç arkadaşıma sordum onların telefonlarında da oluyormuş bu kameradaki ses bir çok yerde de okuduğuma göre lensin oynar olmasından kaynaklanıyormuş götürüp götürmemek arasında kaldım. Bildiğim kadarıyla lensle ilgili değil. Servisten çekinecek birşey yok.

  Belki ileride daha ciddi sorunlara yol açar. Sizce değişim yaparlar mı sonuçta kendilerinden kaynaklı bir sorun ayrıca telefonda farklı sorunlarda var bazen kendi kendine wifiden de kopuyor. Denemeden test etmeden kesin birşey söylenemez.

  Teknik Servis Takibi

  Bazen olan sorunların tespiti zor olabiliyor. Ama kamera sorununu ve sebebini sizden iyi biliyorlardır emin olun. Masada sarjdayken kıvılcım geldi duman çıktı ve yer düştü fayansa çarpınca eğildi büküldü her şey oldu. Vatandan almıştım oraya götürecekler oradan garantiye yollarlar mı? Cihaz değişimi mi olur yoksa ücretli cihaz mı değiştirirler? Alalı daha 20 gün olmadı.. İnşallah ya değişim olur ya da ücretli değişim olur.. O da toplama parçalardan oluşuyor sanırım. Kendileri sıfır diyor ama sizinki gibi çok sorun olduğuna göre sıfır değiller.

  Ekranı sizin değiştirtmediğinizi, o şekilde aldığınızı Apple müşteri hizmetlerine anlatın. Sizi başka bir servise yönlendireceklerdir. Orada muhtemelen tekrar değişim olur. Sizin gönderdiğiniz tarih esastır. Ayrıca garantide geçen süre de eklenir. İş günü hesabında 7 Ağustos Salıya geliyor. Tüketici hakem heyetine başvurup orjinal olduğu halde ekranı değiştirmediklerini, yetkisiz müdahale olmadığını söyleyin.

  Belki oradan sonuç alırsınız. Eray bey pil değişimi 30 dakikalık bir iştir. Pil de her serviste var. Apple müşteri hizmetlerini arayıp onlardan bilgi talep edebilirsiniz. Ayrıca 20 iş gününü geçtiklerinden tüketici hakem heyetine başvurarak ücret iadesi de talep edebilirsiniz. Merhabalar, iPhone 8 ekran kırıldı ve sim kart girişi bölgesinden darbeli yani ekran ve kasa değişimi gerekli büyük olasılıkla. Sim kart okunmuyor çünkü…bana maliyeti ne olur tahmini bilgi verebilir misiniz acaba? Bir de internetten satın almıştım. Herhangi bir iPhone satıcısı garantiye gönderir mi? Ekran kırılması, kasada darbe gibi sorunlar yetkili servislerde ancak ücretli cihaz değişimi ile halledilebilecek sorunlar.

  Sonucunda garantisi kaldığı yerden devam eder. Kendiniz de Apple yetkili servislerine götürebilirsiniz. Bulunduğunuz şehirde yoksa telefonla irtibata geçip, bilgi alıp kargoyla gönderebilirsiniz. Şimdiye kadar böyle bir teklif yapıldığını duymadım. Ama ücret de almadılar. Merhabalar , iPhone 5s var bende kullandıktan sonra birçok sorunla karşılaştım.

  Today at Apple oturumlarımıza katılın.

  Çünkü aynı sorundan muzdarip arkadaşlarım var yapıp göndermişler ve yine aynı sorunla karşılaşmışlar garanti bittiği için gönderemediler ellerinde kaldı lütfen değişim için ne yapmalıyım söyler misiniz? Değişim olmadığı daha iyi olmuş.

  Apple'ın Değişimden Sonra Telefon Gönderme Şekli

  Büyük ihtimalle pilini değiştirdiler. Değişim verselerdi swap vereceklerdi. Onlarda da bin tane sorun çıkıyor. Bir başka husus olan ikinci el piyasasında ise satın alınan teknolojik ürünlerin garantilerinin devam edip etmediğini doğru bir şekilde öğrenmek, sancılı bir süreç olabiliyor. Apple , bu süreci daha basit hale getirerek, iPhone garanti sorgulama hizmeti ile karşımıza çıkıyor.


  1. Maliyeti ne kadar olacak?.
  2. Takip Edin:!
  3. iphone kamera izleme.
  4. Resmi Apple Desteği.
  5. whatsapp konusmalari takip?

  Kutucuklara gerekli bilgileri girdikten sonra iPhone garanti durumu hakkında bilgiler Türkçe olarak sizleri karşılayacak. Bu bölümde; geçerli satın alma tarihi, telefonla teknik destek süresi, onarım ve servis kapsamı ve AppleCare koruma planı için uygunluk bilgileri yer alıyor.


  • Apple Destek sayfasına hoş geldiniz;
  • Bizi takip et, fırsatları kaçırma!.
  • iphone 8 Plus görüşme esnasında ses kaydı.
  • iPhone Servis Yanıt Merkezi;
  • Pupa Center.
  • Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor. Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın. Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Bir süre önce önce şarj aleti başlığını kaybetmiştim. Tekrardan buldum ama emin değilim. Telefonun kutusundan çıkan orijinal şarj başlığı mı öğrenmek istiyorum. Hangi yolu seçerseniz seçin aygıtınızın beklendiği gibi çalışması için elimizden geleni yaparız. Bazı sahte ve üçüncü taraf güç adaptörleri ve piller düzgün şekilde tasarlanmamış olabilir ve güvenlik sorunlarına yol açabilir.

   Pil değiştirme servisi sırasında orijinal bir Apple pili edindiğinizden emin olmak için bir Apple Store 'u veya Apple Yetkili Servis Sağlayıcısı 'nı ziyaret etmenizi öneririz. Apple aygıtınızı şarj etmek için bir değiştirme adaptörüne ihtiyacınız varsa bir Apple güç adaptörü edinmenizi öneririz. Ayrıca, orijinal olmayan değiştirme ekranlarının görüntü kalitesi bozuk olabilir ve bu ekranlar düzgün çalışmayabilir. Apple onaylı ekran onarımları, orijinal Apple parçalarını kullanan güvenilir uzmanlarca yapılır.

   Apple Destek Topluluğumuz sorularınızı yanıtlayabilir. Daha önce bir başkası aynı soruyu sormuşsa en iyi yanıtı arayabilirsiniz.


  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web